Drastycznie wzrosło zatrudnienie w GOPS!

Wzrasta zatrudnienie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Konopiskach. Tylko od stycznia GOPS ma czterech nowych pracowników. Zatrudnienie wzrosło z 18 do 22 pracowników. Do tego aż 17. osób pracuje na umowy zlecenia. Łącznie jest to 39. osób!

Poniżej informacja w tym zakresie z GOPS.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Drastycznie wzrosło zatrudnienie w GOPS!”

  1. drops pisze:

    Gops zatrudnia więcej pracowników niz gmina. W obecnych pomieszczeniach zajmowanych przez gpos wójt powinien pietrowe biurka zakupic aby pomiescic w biurze.Tak wygląda kontrola nad gminnymi pieniędzmi przez wójta. Wydają ile sie tylko da, aby przyjąc do pracy swoich. Nieporozumienie po co tego wójta jeszcze trzymamy?

    14
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).