Dożynki: Syf przy parkingu dla VIP-ów

Wójt Jerzy Żurek przygotował bardzo ciekawą atrakcję przy parkingu dla VIP-ów dożynek powiatowych. Od kilku dni leży tam mokra, śmierdząca trawa. Zupełnie tak, jakby ktoś o niej zapomniał. Taki widok z pewnością nie świadczy dobrze o włodarzu gminy.

Poniżej zdjęcia.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

15 odpowiedzi na “Dożynki: Syf przy parkingu dla VIP-ów”

 1. Lelowiak pisze:

  To jest dzialka Gimnazjum i Pani Dyrektor a nie Wojta.

  16
  6
  • nauczciel z gminy pisze:

   Lelowiak! Wójtowi podlega caly majątek gminy. Nie rób z siebie bałwana.

   9
   10
 2. Piotr pisze:

  A komu podlega Pani dyrektor ?

  2
  1
 3. widz pisze:

  Z tego nie ma kasy.

  10
  2
 4. jasiu pisze:

  Zwolnił dyrektora Michalczyka, to macie syf. On dbał owyglad szkoły i otoczenia. Drzewa z frontu nzaniedbane, dzikie pędy przerastają koronę. Socha by tego Michalczykowi nie darował.

  15
  13
 5. wożna pisze:

  Wójt Żurek zabrał szkołom kasę z dochodów własnych, to teraz na nim spoczywa obowiązekwszelkich prac i płatności. Syf przy szkole to nic innego jak brak dbałości o ład i porzadek w gminie. Na dodatek zaprasza się gości spoza gminy, a tu taki wstyd! NIE MAMY GOSPODARZA!!!!!!!!!!!!!!!

  10
  12
 6. xyz pisze:

  Nawet przy prostych pracach porządkowych jest nieudacznikiem.

  10
  13
 7. rodzic pisze:

  Wójt Żurek przegonił z dyrektorowania w gimnazjum Michalczyka ,z przedszkola Sporkową i mamy tego efekty. W niczym Zurek się nie sprawdził i ktoś dobrze nazywa go nieudacznikiem.

  10
  11
 8. Basia pisze:

  po co on zaprasza tych gości?! Na dzień dobry przywita ich brudny, ubłocony witacz, potem wstrętne zaniedbane trawniki z resztkami róż, a na koniec kupa gnijącej, śmierdżącej trawy. Chyba po to żeby im (z Powiatu) pokazać jakim jest do d…y gospodarzem.

  9
  8
 9. Suwak pisze:

  Niech Gąsiorski posprząta. Suchy zapłaci po prostu ciut więcej doli za ten miesiąc.

  6
  11
 10. Tiks24 pisze:

  Jestem ciekaw jak “redaktor” jutro negatywnie przedstawi dożynki powiatowe:)) Pracodawcy widzialem świetnie sie bawili w trzech, jedli z gminnej kuchni i intensywnie filmowali. Juz się cieszę na fotorelację. P.s. Pomimo kiepskiej pogody, pielgrzymki, festiwalu kolorów i żużla ciężko będzie zrobic złą galerię zdjęć. Ale – klient nasz Pan. Pozdrawiam dobrze bawiących się mieszkańców Gminy.

  11
  5
  • Wyborca pisze:

   Byliśmy przez chwilę na dożynkach. Ludzi mało, wszyscy ściśnięci w namiotach. Fajne było stoisko chyba z Kłomnic, reszta bardzo przeciętna. Kgw Konopiska wszystko schowały bo miały puste stoły. Mało ludzi, muzyka powiatowa

   11
   8
 11. jan pawel II pisze:

  Ale wy jestescie pojebani skarzycie sie na zurka a socha byl gorszy i jeszcze jak by wasz glos cos znaczyl spierdolino konska :)

  8
  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).