Dożynek…nie będzie

Przed chwilą ukazała się lakoniczna informacja na oficjalnej stronie Urzędu Gminy o odwołaniu Dożynek 2015.

“SZANOWNI MIESZKAŃCY

W związku z tragiczną sytuacją w rolnictwie będącą następstwem suszy i słabymi plonami podjęto decyzję o nieorganizowaniu Święta Plonów – Dożynek w gminie Konopiska.”Kategorie:

2 odpowiedzi na “Dożynek…nie będzie”

 1. Nasze Konopiska pisze:

  Premia dla wójta ! ( za oszczędności ) – dać mu chociaż z 10 tyś bo zasłużył ;)

  0
  0
 2. Inka pisze:

  Ale jak to nie będzie???

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).