Dotacja na dzieci i uczniów

Wójt Jerzy Żurek ogłosił podstawową kwotę dotacji na dzieci i uczniów z gminy Konopiska. Kwota dotacji na dziecko w niepublicznych przedszkolach wynosi 639,04 zł, a w szkołach podstawowych 710,28 zł miesięcznie.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

8 odpowiedzi na “Dotacja na dzieci i uczniów”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Zawsze spore pieniądze idą na szkoły

  0
  0
 2. Uczeń pisze:

  Subwencja oświatowa zawsze idzie za uczniem a nie jak Nowak pisze za szkołą

  0
  0
 3. Pani pisze:

  Szkoda, że Wójt zamiast dla dzieci to grubą kasę wydaje na imprezki i pensję dla swoich koleżkow!

  0
  0
 4. Uczeń pisze:

  Wójt teraz wszystko tylko dla siebie i misiewiczow! Kasa tylko się liczy!

  0
  0
  • Podatnik pisze:

   Użytkowniku piszący to samo pod różnymi nickami – piszesz to tak często, że stało się to tak oklepane iż mało kto już zwraca na to uwagę. Jak możesz pisać o “kasie dla siebie” jak temat dotyczy szkół i przedszkoli. Co prawda utrzymanie szkół i przedszkoli publiczych od jakiegoś czasu jest w budzecie samorządów, ale gdzie ty widzisz w tym przypadku nabijanie swoich prywatnych kieszeni?

   0
   0
 5. jan pisze:

  Czytanie ze zrozumieniem się klania te pieniądze idą do przedszkoli prywatnych i szkól gdy nasze dzieci nie chodzą do przedszkoli gminnych i szkól i jak jakis miernota tu pisze ze wój bierze pienądze na imprezki to by się znalazł w więzieniu i gbyby popełnił błąd to redaktorek by to wykorzystał i CI co teraz płaczą ze przegrali wybory.

  0
  0
 6. Jasnowidz pisze:

  Wam już nic nie pomoże! 600 dni i fora że dwora! Sami sobie na to zapracosaliscie!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).