Doskonałe zarobki skarbnika gminy

53-letnia Jadwiga Janik doskonale zarabia jako skarbnik gminy Konopiska. Janik wspólnie z mężem posiada ponad 385 tys. zł oszczędności, 14 tys. zł w polisie emerytalnej, nie posiada za to domu ani mieszkania. Jest za to współwłaścicielką trzech samochodów osobowych. Janik w ubiegłym roku jako skarbnik zarobiła 104 979,55 zł.

Jej oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Doskonałe zarobki skarbnika gminy”

 1. Paweł Nowak pisze:

  za co taka pensja?

  11
  4
 2. radny pisze:

  Za błędy rachunkowe w uchwałach.

  11
  4
 3. Wyborca pisze:

  Będą zmiany będą cięcia. Kto przy korycie ten zacznie w realnych warunkach żyć po wyborach. Tak jak my mieszkańcy na co dzień.

  12
  3
 4. Obserwator pisze:

  szkoda, że te doskonałe zarobki nie idą w parze z jakością pracy tej pani. Ciągłe pomyłki i błędy, które jeszcze poprzednia skarbnik musiała poprawiać i tłumaczyć trwają nadal. za co więc takie wynagrodzenie? za kokietowanie biustem ?

  12
  4
 5. Mieszkaniec pisze:

  Kiedyś nie było środków zewnętrznych i nie było nic; przyszły środki i nasza gmina się rozwinęła a teraz środki są ale nasza gmina podupada. Dziękujemy wójtowi, jego zastępcy i skarbniczcze. Również radnym którzy pozwalają na zadłużenie gminy. Oj podziękujemy wam podczas wyborów.

  13
  3
  • Cichy pisze:

   na dodatek przy braku inwestycji przez trzy lata, braku środków zewnętrznych ta pani księgowa ma niewiele do roboty poza robieniem błędów w każdej uchwale i poza plotkowaniem. No, ale pewnie…”jej się to po prostu należy”!

   11
   2
 6. Ich pisze:

  Norma.

  9
  3
 7. Pakuneczek pisze:

  Gąsiorski, ty naprawdę piszesz o gminie czy prowadzisz jakieś teczki? Jak teczki to w gminie jest specjalista od notatek, na pewno Ci pomoże. Tylko zarobki i zarobki. Za Sochy Skarbnik zarabiała najniższa krajowa?

  6
  10
 8. KGB pisze:

  Jeden już w tej Gminie czarną teczkę posiada za donoszenie.

  4
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).