Dodatki specjalne za pracę w urzędzie

Jerzy Żurek – 25 467,96 zł, Zofia Kuśmierska – 8961,72 zł, Jadwiga Janik – 5119,44 zł, Zdzisław Kowalik – 6355,32 zł, Magdalena Purgal – 11 507,28 zł oraz Piotr Ganczarek – 7811,76 zł – to urzędnicy, którzy dostali największe dodatki specjalne do swojego wynagrodzenia w 2015 roku.

Pensja Wójta Żurka w 2015 roku wyniosła 193 145,15 zł.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

35 odpowiedzi na “Dodatki specjalne za pracę w urzędzie”

 1. z hutek pisze:

  Redaktorek boi się pokazać dodatki z lat poprzednich? Tak to jest jak się prowadzi propagandę a nie rzetelny portal. W sumie o tym że on jest nierzetelny wiem od.poczatku.

  0
  0
  • Stańczyk pisze:

   Dobrze ,że wójt Socha przegonił z gminy wtedy tego cieniarza! Teraz ten nieudacznik zniszczy nasza gminę! Wielka szkoda!

   0
   0
 2. Brygida pisze:

  dziwne, zastępca skarbnika więcej, i to duuużo więcej jak skarbnik. czyżby pani skarbnik była w niełaskach? I wogóle najmniej ze wszystkich. Oj, niedobrze.

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  czy ci ludzie pracuja w urzedzie tylko po to by wyciagac nasze – publiczne pieniadze?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zadaj to pytanie radzie gminy poprzedniej kadencji, która wywindowala pensje wójta do niebotycznych rozmiarów!:) warto też zapoznać się z dodatkami za poprzednie lata, ale.redaktor nie stawia sobie za cel rzetelnie informować. Czy ktoś Panu płaci za pisanie takich artykułów?

   0
   0
  • Izolbu pisze:

   co ty tak na tego soche napierdzielasz?????

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja mam w nosie jednego i drugiego. Kosza po 150 000 i więcej, ja na swoje pieniądze.musze ciężko pracować. Jest jednak jedno ale, jak ktoś się pisze za pisanie artykułów, to musi być punkt odniesienia. Materiał do analiz bogaty bo 12 lat + 2. Ten portal ma inny cel, ale redaktor nie zdradzi szczegółów.

   0
   0
  • Stąd pisze:

   Z hutek czyżby ogarnęła cię fustracja i niezadowolenie z cienkiego Bolka! A może nie wypłacił jeszcze podwyżki ! Twoja wiedza jako bylego PR mundurowe go nie jest dostatecznie oceniana przez nieudacznika! Psem byłeś i dalej chcesz ujadac za tak niską kasę ? Nisko upadleś! A może jesteś przed zażyciem % ????

   0
   0
  • z hutek pisze:

   wiecie ile już mi daliście tożsamości: chyba 5 a nic nie wiecie:) wasz Pan naprawdę grzeje wódzie do lustra bo macie problem z procentami. Rozgrzewa się chyba czatujac pod plebanią:)

   0
   0
 4. Gosia pisze:

  z hutek jak ciebie nie mierzi pisanie takich kłamstw? Sam sobie przeczysz,ty masz jakąś obsesję!to sie daje leczyć.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja zadałem pytania, to jakie kłamstwa pisze? Poprzedniemu Wójtowi zarobki skoczyly ze 120 000 do 150 000. Widać w Bip.

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek już Ci odpowiadałem w tym temacie 03. 03 2017r. jeśli nie pamiętasz, powtórzę Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym art 30.2/1 projekty uchwał przygotowuje Wójt. Rada uchwaliła taką pensję jaką w projekcie uchwały przygotował Wójt. Gdyby Wójt miał honor to nie dopuściłby do głosowania tego projektu uchwały na samym początku kadencji, bez widocznych pozytywnych efektów wójtowania.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   To teraz Panie Górniak, jak Pan tak cwaniakujesz niech Pan powie czy pensja wzrosła w porównaniu do poprzednika!:)

   0
   0
  • Jop pisze:

   Zhutek bronisz tego lenia na wszelki sposoby, jego tylko uratuje szybkie odejście z urzędu. Kto to widział i słyszał aby dac taką pensję gosciowi bez wyobrazni i poczucia samokrytyki? Ten człowiek za wyjątkiem najwyższej kasy w Polsce umie tylko przystanki budowac. Wziął się za drogi i co? spiepszył, zostawił pniaki, w innym przypadku np. w konopiskach zafundował spływ po ul. Opolskiej i rynku. Pacjent bez wyobrazni zamiast zrobić i odbudować kanały deszczowe to położył nowy asfalt i po termacie. a wy ludzie pontonami będziecie kursować jak w Wenecji. O kasie dla siebie to nie zapomniał, windując takie sumy (200tys zł). zaraz na początek kariery wójta . To co będzie póżniej – lepiej nie myśleć jak ograbi gminę z kasy i puści z torbami. To już będzie za póżno. Róbmy rząd i wynocha stąd!!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   O rynek w Konopiskach to zadbał poprzednik, budował drogi, rewitalizowal ale o odwodnieniu zapomniał! Taki dobry gospodarz!

   0
   0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Z hutek nie udawaj nierozgarniętego. Maksymalne wynagrodzenie wójta regulują:- ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.
  – ustawa z dnia 23 grudnia 1999 r. o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw.
  – ustawa budżetowa na rok 2017 z dnia 16 grudnia 2016 r.
  Obecny Wójt, gdyby miał odrobinę umiaru w swoich zapędach na kasę, nie powinien na początku kadencji startować z maksymalnym wynagrodzeniem. Mógł poczekać aż będzie widać efekty Jego działalności. Cieszę się że wreszcie są sygnały o rozpoczęciu procesu inwestycyjnego budowy oczyszczalni ścieków. Nie wiem czym było podyktowane ogłoszenie pierwszego sukcesu Wójta, przebudowy drogi Hutki- Rększowice. Czyżby chęcią udowodnienia że za darmo takiej kasy nie bierze. Pomijając fakty że droga została odebrana z niedoróbkami, Za które zapłacono. Ponadto Wójt przypisał sobie cały sukces nie wspominając nic o poprzedniej ekipie która wywalczyła protokoły powodziowe, w wyniku czego otrzymaliśmy dofinansowanie ok. 10 mln zł na przebudowę dróg: w Jamkach, ul. Orlika w Aleksandrii, drogę gminną w m. Kowale, ul. Kwiatowa w m. Kopalnia i w/w drogę Hutki – Rększowice, obecnie przebudowuje się ulicę Jowisza w Konopiskach. Na rok 2016 zaplanowano kwotę 3,664 mln zł na przebudowę dalszych dróg: ul. Źródlana, droga przy remizie w Rększowicach, dokończenie ul. Strażackiej w Aleksandrii, ul. Bukowa w Konopiskach,ul. Podgranicze w Aleksandrii. Drogi te są finansowane w 80 lub 100 proc. z funduszu powodziowego Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. To są fakty , nie żadne cwaniakowanie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Czyli potwierdza Pan- pensja ta sama. Jaka była taka wziął. Szczerze- uważam że wójt powinien zarabiać max 8 tys miesięcznie. Ale cóż, tak sobie od kilkunastu lat płacimy wojtom, a Pan jako radny to też pewnie akceptowalny? Co do inwestycji- same miliony poprzednicy ściągneli a dług 16 mln. Ehhh.. Szkoda gadać.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Panie Radny, Pan wyszukuje, zamieszcza odpowiedzi temu zakompleksionemu z hutek, a on i tak to przekręci i będzie dalej pisał swoje bo takie ma zadanie. Jego prawda nigdy nie obchodziła. Sprzedał się i miele ozorem kłamstwa. Albo jak mu już brakuje argumentów to pomija milczeniem i za chwilę zacznie znów się czegoś domagać. Ma za zadanie umniejszać zasługi wójta Sochy, boją się Go widać bardzo, że z hutek sieje taką nienawiść wbrew faktom.
   Szkoda Pana pracy na tego gnojka. Jak toto może patrzeć sobie w twarz w lustrze?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Widzisz, to tak jak z wami. Wy nie przyjmujecie innej prawdy niż ta dawna wam przez waszego Pana:)

   0
   0
  • Franek pisze:

   Panie Radny, on (z hutek) nie UDAJE nierozgarniętego. On JEST nierozgarnięty.

   0
   0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek Ty jak katarynka nie zagrasz nic innego tylko to co jest zaprogramowane choćby ci sto razy udowadniano że to nie prawda. Już raz Ci napisałem że za budowę chodników i odwodnienie ulic: Częstochowskiej, sportowej, Opolskiej i Śląskiej, odpowiedzialny był pan Jerzy Żurek były zastępca Wójta w latach 2002-2008. Nie odbieraj sukcesów Zastępcy Wójta bo się obrazi.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Szefem był wójt. On zatwierdza wszystko co się w gminie dzieje. To w takim razie można powiedzieć że wójt nic nie robił a wszystkie sukcesy były wicewojta Zurka! Ale ma Pan rozumienie rzeczywistości. Wstyd!

   0
   0
 8. stanisław pisze:

  Górniak ty głosowałes za tą kasą między innymi dla Sochy a korzysta z tego obecny wójt szkoda ze nie zrobił wójt pana przewodniczącym bo wtedy miałby wtedy spokój tak jak Socha jak pan otrzymał stanowisko przewodniczącego

  0
  0
  • Realista pisze:

   Pan radny Górniak wie co robi! Z takim awanturnikiem, despota i mscicielem rano zjadlby śniadanie a kolacji juz by nie doczekał! Ten raptus musiałby przejść cały cykl nauczania jak poprawnie odnosić się do pracownikow, petentów ,radnych o innych poglądach!! Klimaty wynosi się z domu!

   0
   0
 9. Stańczyk pisze:

  Dobrze że wójt Socha przegonił z gminy wtedy tego cieniarza! Teraz ten nieudacznik zniszczy naszą gminę! Wielka szkoda!

  0
  0
 10. Brygida pisze:

  jak wygodnie to za tamte drogi odpowiadał wójt a nie zastępca, jak teraz to żurek nie odpowiada za nic. Ot kłamliwa natura sprzedawczyka z hutek.

  0
  0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek vel stanisław o tych sukcesach trąbił Żurek, sam przyznał że był odpowiedzialny za budowę chodników i odwodnienie ulic: Częstochowskiej,Sportowej, Śląskiej i Opolskiej. Więc co to za odpowiedzialność, po prostu niechlujstwo. Jak sukces to Żurek, a jak wpadka to Socha. A więc jak była bylejakość kiedyś, tak jest i teraz.Ogłoszony pierwszy sukces Wójta i zaraz wpadka. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to fakt głosowałem bo się należało ale nie pamiętam czy była to ta sama kwota co dla obecnego Wójta,z oświadczeń wynika że nie. I faktem jest że obecny wójt na starcie przygotował projekt uchwały o swoim wynagrodzeniu w maksymalnej wysokości.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jako mieszkaniec uważam.ze się nie należało. Inni też tak uważali dlatego klęska w wyborach. Gmina zadluzona a tu podwyżki. 8tys Max dla wójta Zurka i jego poprzednika też.

   0
   0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek sprostuj swój wpis z 9 marca 2017 o 18:45 Bo jeśli to prawda to Żurek w swojej ulotce wyborczej skłamał a myślę że nie. to w takim razie ty kłamiesz.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Po 1 nie muszę nic prostowac bo nie znam ulotki wyborczej Zurka jak i jego samego. Ja jako mieszkaniec uważam że gmina jest jak firma, rządzi szef (wójt) reszta wykonuje jego polecenia. Bierze odpowiedzialność za to co robią jego pracownicy, a wicewojt jest pracownikiem wójta. Co mam Panu prostowac? Był wtedy szefem i nie zadbał żeby jego pracownik dobrze zrealizował projekt. Takie życie szefa.

   0
   0
 13. Kropeczka pisze:

  Przecież ten z hutek tylko kłamie. Gdzieś w jednym artykule pomylił się może i napisał, że wójt Socha zarobił 150 tys. Teraz pisze, że musiał mieć 200 tys.bo tyle ma Żurek. I znów żąda od wszystkich tylko jemu się dooopy nie chce ruszyć, żeby mu napisali, podali fakty, które sam doskonale zna.
  Wczoraj wyczytałałam w necie:
  „W psychologii znany jest mechanizm ucieczki w świat alternatywny. Osobnik, który mu ulega, nie mogąc znieść rzeczywistości, tworzy na własny użytek świat bezpieczny , zrozumiały i dla siebie wygodny. Tam górą są jego racje i wartości.
  Tym bardziej, im bardziej nie sprawdziły się i poniosły klęskę.”
  z hutek, to widać twój przypadek.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Naucz się czytać. Słabe są artykuły redaktora, ale wyższa kasa wójta to kwestia dodatku.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A przypadek przez ciebie opisany to przykład waszego Pana. Ze swoimi pomagierami po wyborach uciekł w ramiona redaktora i jego portalu:)

   0
   0
 14. Górniak Stanisław pisze:

  Z hutek to co ty uważasz to twoje wymysły i bredzenie w malignie, bo gmina to nie firma gdyż gmina funkcjonuje w oparciu o inne ustawy niż firma. Czyli potwierdzasz bylejakość w wykonywaniu obowiązków zastępcy wójta przez Żurka.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe.. Pan sobie interpretuje jak chce. Napisałem, gmina rządzi wójt, jego wybrał lud. Zastępca to jego pracownik i jak coś śpierd…to wójt za to odpowiada. On podejmuje decyzje i odpowiada za sukcesy i porażki. Jeśli cós zostało źle zrobione to odpowiada osoba która prowadziła projekt i wójt który niedopelnil moim zdaniem obowiązków, nie skontrolowal i nie poprosił o poprawę. Ja jestem mieszkańcem i nie.wiem kto prowadził ten projekt. Gmina to wasza dojna krowa i bagno. Jak ja zostanę wojtem to zrobię porządek.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).