Długi weekend urzędników

Urząd Gminy Konopiska, Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach w piątek będą zamknięte. Wójt zdecydował, że 7 stycznia będzie dniem wolnym od pracy.

Oznacza to, że dziś dla urzędników rozpocznie się długi weekend.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Długi weekend urzędników”

 1. Marek pisze:

  Dzisiaj na terenie gminy SŁUŻBY dbające o nasze bezpieczeństwo nie wyjechały na drogi!

  3
  0
 2. WWszyskieBarto pisze:

  A wvzoraj szklanka na drogach gdzie sluzby – spały ?

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).