Delegacje Wójta Konopisk

Od początku swojej kadencji Wójt Konopisk – Jerzy Żurek był co najmniej w kilkudziesięciu delegacjach. Za sam 2015 rok otrzymał z tego tytułu 2621,28 zł (minus podatek).

Żurek odwiedził następujące miejscowości: Katowice, Częstochowę, Kalety, Siewierz, Chorzów, Szczyrk, Blachownię, Pawonków, Radomsko, Starcza, Dąbrowę Zieloną, Koszęcin, Zabrze, Poczesną, Węgierską Górkę, Ornontowice, Koziegłowy i Lisów. W niektórych miejscowościach był wielokrotnie.

Co załatwił dla Konopisk? Jego pracę możecie ocenić sami.

Poniżej dokumenty, które otrzymałem z UG Konopiska. Wszystkie delegacje dostępne są TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

ryczalty umowa2Kategorie:

9 odpowiedzi na “Delegacje Wójta Konopisk”

 1. Antek pisze:

  Ważne jest to,jakie korzyści płyna dla gminy ,podczas wyjazdów wójta i co konkretnego zostało zalatwione. Liczymy na rzetelną odpowiedź?

  0
  0
 2. talar pisze:

  Ja panu odpowiem. Gówno zostało załatwione i gówno bedzie załatwione.

  0
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  talar, choć masz rację w swoim stwierdzeniu, bo najważniejsze jest to co w wyniku swoich wyjazdów wójt załatwił, to nie używamy tu takich niegrzecznych określeń!
  Nie wiem jak to jednak jest z odpowiedzią urzędu czy redakcją tej odpowiedzi, nie znam też treści zadanego pytania, ale… jest tu coś “namotane”. Czyżby celowo?
  Zamieszczone jest tu zestawienie wypłaconych “ryczałtów” czyli tego co wójt wyjeździł po terenie gminy (taki jego obowiązek!) na kwotę – za rok 2015 – 2 149,28 zł.
  Poniżej zeskanowane delegacje z roku 2014 – czyli zaraz po wyborze wójta na kwotę 538,25 zł, skany delegacji na kwotę 4.275,69 zł co daje razem za 2015 rok – 6.424,97zł.
  I pokazano też kilka delegacji już za 2016 rok na kwotę 187, 21 zł.
  Od wyborów do dnia około połowy lutego 2016 roku wójt “wyjeździł” 7 150, 43 zł.
  Dużo to czy mało pozostawiam ocenie wyborców i naszych mieszkańców. Bardziej istotne wydaje się pytanie jakie zadał brzydkim językiem talar. Co za te siedem tysięcy załatwił dla gminy?

  0
  0
 4. Seba pisze:

  Te wyjazdy to dla gminy wyrzucone pieniądze. Tymi wyjazdami wójt obciążył tylko nasz budżet. Co dzieje się w gminie najlepiej odzwierciedlają wyjazdy wójta. Niech ten PAN lepiej zajmie się miodem i czas poświęci emeryturze.

  0
  0
 5. ADRIAN pisze:

  Pan Wójt wyjasnia sprawy ktore radny Gorniak, sie zajmoje… Gorniak tylko sprawy utrudnia, obiecywal darmowa kanalizacje i co trzeba bylo placic. Kostke polozyli w Rększowicach nic nie mial z tym wspolnego to trzeba znalesc cos zeby afere zrobic. Albo po nocy kartki roznosic po Rększowicach i najezdzac na Wojta. A ludzie sa szczesliwi ze moga spacerowac po chodniku.nierozumiem tego czlowieka, ale co zrobic my mamy Gorniaka a W Warszawie jest ich kilku….

  0
  0
 6. Paulina Skowrońska pisze:

  ADRIAN, Twój bełkot jest bezsensownym…bełkotem właśnie. Rozumiem, że popierasz aktualnego wójta, takie Twoje prawo, ale nigdy nie słyszałam, że radny Górniak mówił o darmowej kanalizacji. Była taka radna, z Hutek nomen omen, co obiecywała za darmo kanalizacje, ale radny Górniak jako JEDYNY reprezentuje faktycznie i rzetelnie swoich wyborców. Reszta radnych podkuliła ogon pod siebie i siedzi cichutki ,żeby wójt nie zwolnił kogoś z rodziny albo żeby co ugrać od wójta. Wstrętne to, ale jakże ludzkie! Siedzą cichutko, głosują jak władza każe i biorą dietki żeby tylko dotrwać do końca kadencji. Jak im nie wstyd?! Radny Górniak jako jedyny dba ADRIAN o TWOJE!!!! podatki. Uczciwie i merytorycznie, a nie jak Ty (piszesz chyba pod wpływem?…)

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Adrianie zastanawiałem się czy coś ci odpisać na ten stek kłamstw i bełkot jak tu już wspomniała pani Paulina. ale zapytam jakie to utrudnienia ma Wójt z mojej strony. Czyżby zadawanie niewygodnych pytań było utrudnieniem? Na które wójt nie potrafi rzeczowo i jednoznacznie odpowiedzieć. Co do afer, gdyby nie było nieprawidłowości, nie byłoby i afer. Każdy ma prawo dostępu do informacji publicznych , Ty też, jak widać nie korzystasz z tego prawa. Wielu to nie interesuje, wolą narzekać i płacić. Czy ci się to podoba czy nie, ale taka rola radnego , patrzeć na ręce władzy. Wytykanie nieprawidłowości wcale nie należy do przyjemności. Z chodnika bardzo się cieszę, jeszcze bardziej bym się cieszył gdyby był zgodny z przepisami i projektem. Przypomnę, że gdyby nie moja interwencja za poprzedniej kadencji, nie byłoby chodnika we wsi, tylko od Łaźca do ronda w Rększowicach.

  0
  0
 8. ADRIAN pisze:

  Bełkot… czytalem tu gorsze rzeczy. Kazdy ma swoje zdanie. Z radny to sie Pani Paulino zgodze ze tak jest że sa posluszni a prywatnie znam kilku i wiem jacy moga byc. Alez tym nic sie nie zrobi ktos na nich glosowal. Mi chodzi o to czy warto się klocic. Chcialbym zeby na tym serwisie bylo wiecej pozytywnych informacji. a nie tylko nagabywanie na wojta teraz na sale w hutkach, Wojta sa sie nie wybrał ktoś głosowal na niego, ktoś mu zaufal , ja wieże że bedzie dobrze lecz czas pokaże. Te drzewa na drodze do hutek no są brzydko zrobione lecz czekał bym na jakies informacje z gminy co bedzie dalej.

  0
  0
 9. Paulina Skowrońska pisze:

  To nie jest kłótnia ADRIAN, tylko “patrzenie władzy na ręce”. Pozytywne informacje o wójcie? Czemu nie? tylko niech on postępuje w porządku i dla dobra gminy to i pochwały się znajdą. Co zrobił za ponad rok?!poza tym, że zmienił sobie auto? Zrealizował to co mu zostawili w spadku poprzednicy. I …cisza. A właściwie nie cisza tylko jak tu piszą “tańce, hulanki, swawole”, aroganckie odzywki, znaki zakazu, brak szacunku dla ludzi. Przecież to tak jest. dzisiaj jest wójtem jutro nie jest. Tak wybrali, bo nie mieli kogo. A teraz pokazuje się co były warte ty wyborcze gadki. Jakoś dziwnie gdzie by nie posłuchać ludzie wspominają dobrze poprzedniego wójta i tamtą radę. To co się dziwisz?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).