Deichmann Minimistrzostwa 2015 Konopiska

Dobiegły końca zmagania tej edycji Deichmann Minimistrzostw. Po ośmiu tygodniach rozgrywek zwycięskie okazały się drużyny U9 Porugalii i U11 Holandii.

Ekipy te reprezentowały nasz region na Finale Finałów który odbył się w Wałbrzychu.

Wiecej zdjęć tutaj

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSCKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).