Darmowa nauka religii w Przedszkolach w Konopiskach

W publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Konopiska, gmina zapewni dzieciom bezpłatne zajęcia oraz m.in. darmową naukę religii. Już jutro w tej sprawie zostanie podjęta uchwała przez Radę Gminy Konopiska.

Poniżej projekt uchwały wraz z uzasadnieniem.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Darmowa nauka religii w Przedszkolach w Konopiskach”

 1. Izolbu pisze:

  jak to?

  0
  0
 2. Brygida pisze:

  Proszę o wyjaśnienie! Z załączonej uchwały ani z jej uzasadnienia nie wynika,to co Redaktor pisze,że religia będzie za darmo?! Przepis dotyczył dzieci do 5 lat,a teraz dotyczy też dzieci 6 letnich i więcej. Gdzie tu jesr o religi?i że za darmo? Może pan Jacek B.wie?

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  Przzeczytaj pkt 1 propozycji tej uchwały

  0
  0
 4. Brygida pisze:

  a,mnie też uczono religii za darmo.tyle że nie w szkole a w salce przy kościele.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).