Czytanie ballad z Zespołem “Śląsk”

W sobotę 10 września w gminnej hali sportowej w Konopiskach odbędzie się narodowe czytanie ballad Adama Mickiewicza pt. “Ballady i Romanse”.

Po “czytaniu” dla publiczności wystąpi Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk”.

Początek o godz. 16:00. Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).