Czy Żurek dostanie absolutorium?

W piątek 2 czerwca o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się XXXV sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni będą głosować za bądź przeciw absolutorium dla Wójta Gminy Konopiska za 2016 rok.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przyjęcie protokołu z XXXIV sesji Rady Gminy.
3. Ustalenie porządku obrad.
4. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie między sesjami.
6. Interpelacje radnych.
7. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Kopalnia.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Konopiska za 2016 rok.
9. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Konopiska za 2016 rok.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2017 rok.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2017-2024.
12. Odpowiedzi na interpelacje.
13. Sprawy różne i zapytania.
14. Zakończenie obrad.Kategorie:

26 odpowiedzi na “Czy Żurek dostanie absolutorium?”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Pieniądze w gminie są, bo ten pan ze zdjęcia nic nie robi. Skoro nie robi, to radni powinni zastanowić się nad tym absolutorium.

  0
  0
 2. Baśka pisze:

  dostanie absolutorium nawet za “nicnierobienie”. Przecież ma większość w radzie, bo wszyscy boją się o stołki swoich z rodziny! Ta rada jest zupełnie bezwolna. Zagłosują przeciw a Żurek zwolni żonę, matkę, córkę czy synową!? Nie ma szans! W Częstochowie się nie bali, ale u nas? same boidupy.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Ci Wójtowie to mają dobrze. Wójt Jerzy Socha też miał większość w radzie i wszystko co chciał głosowali. A dług jaki pozostawili?

   0
   0
 3. Piter pisze:

  Temu co w Częstochowie mieszka i jest radnym w Gminie Konopiska to musiałby zwolnić ŻONĘ,MAMĘ i BRATA no i co podskoczy ???????

  0
  0
 4. TW Agent pisze:

  Polecam czytelnikom tego bloga prawdziwy portal o gminie. Rzetelne artykuły, informujące w pełni o tym co się dzieje w gminie, a nie tylko wpisy krytykujące władze.

  0
  0
  • Rolnik pisze:

   Czyżby ten blog będzie jak info w Korei Północnej? Zanosi się na to! Wójt i nic więcej, jak w reżimie koreańskim . Oszukaństwo i nic więcej nie uslyszymy!!!!!Szkoda czasu na czytanie!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Aleś podsumował gąsiora, hehe. Ale zgadzam się. Niczym się nie różni od reżimowej propagandy ten mierny portal.

   0
   0
  • Cichy pisze:

   Idioto z hutek- agencie, ten wasz nowy portal tyle będzie wart co twoje wypowiedzi i przekręcanie faktów. Nie damy się nabrać!!!!!!!!!

   0
   0
 5. Izolbu pisze:

  Jurek robi to tylko dla kasy

  0
  0
 6. Brygida pisze:

  I sam widzisz Rolnik, że Ty piszesz o Żurku, jak o reżim ie koreańskim, a głupi TW agent przekręca to na gąsiora. Albo jest taki bezdennie głupi i nie kuma niczego albo tak mu jego pan każe i wszystko przekręca. Szkoda z takim gnojkiem dyskutować.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Ja piszę samodzielnie. Ty doskonale wiesz co pisze rolnik bo dostałaś instrukcje od waszego Pana, który jest już skończony. Powyżej dna nie podskoczy.

   0
   0
  • Slowik pisze:

   Agencie idioto ty i ci z tobą są skończeni ! A ty to już niżej dna nie upadniesz , bo jesteś na dnie!

   0
   0
 7. Brygida pisze:

  Jesteś głupszy niż można wymyślić! Ja nie dostaję żadnych instrukcji od żadnego Pana. Brakuje ci argumentów durniu.

  0
  0
 8. Wyważony pisze:

  Żurek to jeszcze nic w tej kadencji nie zrobił. Wykorzystuje zaczęte tematy przez poprzednika i tak się tylko ślizga i składa obietnice bez pokrycia ! Hala sportowa w Aleksandrii to typowy przykład obiecanek i jeszcze można przytaczać wiele innych tematów! Nieudacznik i nierób tak tylko można określić za dotychczasową pracę na stołku wójta! Jedyne co mu się udaje to pensja najwyższa w kraju! Pieniądze zamiast iść na inwestycje to trafiają na konto wypłat dla wójta obiboka!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Nom poprzedni wójt zostawił zurkowi gminę zadluzona na 16 mln. Jakby porzadzil jeszcze 4 lata to chyba trzeba by było sprzedać gminę Niemcom!!

   0
   0
  • Pomocnik pisze:

   Żurek rządzi lub robi wrażenie że rządzi i już udało
   mu się zadłużyć gminę na 5 milionów złotych!

   0
   0
 9. Andrzej pisze:

  Ludzie w naszej gminie tylko raz dali się nabrać na obietnice przedwyborcze Żurka! Ludzie mają go juz dosyć ! Drugi raz nie otrzyma mandatu wójta! Żałosne jest to co robi dotychczas!!!!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Na obietnice byłego wójta, już nawet sarny w lesie się nie nabiorą. Nie można ufać człowiekowi o którym dopiero sprawa w Gliwicach pokazała cała prawdę.

   0
   0
 10. Baba Jaga pisze:

  Co takiego pokazała. Komu stała się krzywda? Skarżył się ktoś. Lepiej z nim zgubić niż z tobą znaleźć. Wejrzyj w lustro to dopiero obejrzysz szuję która prawie w każdym wpisie pluje, a jaki obrażony jak jemu napiszą po “imieniu”. Mniej niż zero.

  0
  0
  • Felek J pisze:

   Dobrze piszesz Babo Jago! Porządnym ludziom to nie przeszkadzało i nie przeszkadza,tylko takim jak tyn z hutek albo tym co jeździli gdzie się dało i donosili na wójta. Jak już nie ma co pisać ten oszołom to “wyciąga”tą sprawę albo dług. Pisali tu ludzie i o tym,ale on swoje.bo nieh ma o czym więcej.

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Mam prawo do swojej opinii. Jak wam nie przeszkadza to ok. Ja się tym brzydze. Ludzie którzy współpracowali że Służba Bezpieczeństwa PRL powinni zniknąć z gmin, urzędów. Koniec z tym!!! Czas na młodych. Dość układów. Gminę zadluzyl na 16 baniek a sam pobierał 150 000 pensji. Skandal!!

   0
   0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  Masz prawo nawet do pisania głupstw, tylko odważ się pisać pod swoim nazwiskiem. Ale do tego nie dojdzie bo każdy na twoim miejscu spaliłby się ze wstydu. Pisząc pod nickami piszesz jako anonim czyli nikt = nul – zero.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Tutaj tylko Pan pisze pod swoim nazwiskiem. Reszta Pana kolesi pluje pod nickiem. Najpierw jak pojedziecie na zebranie do waszego TW, poproś ich Pan żeby się nie wstydzili. Dodam też że pan ma jeszcze kilka nickow gdzie nie podaje Pan nazwiska. Mam wnioskować że jest Pan Null?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).