Czy Wójt “na odchodne” wymieni dyrektorów szkół?

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkursy na dyrektorów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jamkach Korzonku, Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Rększowicach, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Hutkach, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Kopalni oraz Publicznego Przedszkola w Konopiskach.

W zależności od placówki, oferty należy składać do 20 kwietnia 2022 roku.

Kadencja Wójta Gminy Konopiska kończy się w przyszłym roku.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Czy Wójt “na odchodne” wymieni dyrektorów szkół?”

 1. Obywatel pisze:

  Nikt tak nie liże tyłka wójtowi jak dyrektorki szkół, zwłaszcza te z kręgu znajomości z przewodniczącym rady gminy, jeszcze z czasów gdy był przewodniczącym komisji oświaty, a która jest pierwsza, jak myślicie ?
  Ta z Hutek, Rększowic, czy Konopisk ?

  10
  4
 2. PA pisze:

  Błąd w założeniu. “Konkursy” przed upływem kadencji z reguły ogłasza się po to, by utwierdzić swoich na stołkach w razie gdyby wyborcy przejrzeli na oczy i wybrali na swoich przedstawicieli ludzi niezwiązanych z układem. Na co, oczywiście, nie zanosi się, no ale strzeżonego wiadomo co.

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).