Czy gmina sprzeda część działki w samym centrum Konopisk, przy stadionie LOT-u?

Na najbliższej sesji Rada Gminy Konopiska będzie procedować możliwość sprzedaży części działki należącej do Gminy Konopiska w samym centrum Konopiska tuż przy stadionie LOTu. Chodzi o 171m2 z nieruchomości nr 1525/35. Na działce znajduje się skwer Wojciecha Korwin Szymanowskiego, stadion LOT, budynek komunalny przy ul. Częstochowskiej 4, budynki handlowo-usługowe oraz publiczne przedszkole.

Zainteresowany kupnem jest Józef Bystrzycki, który dzierżawi tę działkę od 1990 roku.

Projekt uchwały w tej sprawie znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Czy gmina sprzeda część działki w samym centrum Konopisk, przy stadionie LOT-u?”

  1. Robert.W pisze:

    Z tego co widzę z dokumentu wynika, że chodzi o wydzielenia części działki. Dobry clickbait

    6
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).