Cztery kolejne osoby będą wpisane do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska

W piątek 16 czerwca o godz. 15:00 w budynku OSP Konopiska odbędzie się sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni wpiszą do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska następujące osoby: Wojciech Żukow, Tadeusz Lewandowski, Zdzisław Kruk i Władysław Banasiak. Wszystko przez zbliżające się wybory samorządowe. Tym ruchem Żurek chce przypodobać się rodzinom w/w.

Trzymam kciuki!

porządek obrad sesji:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2018-2026.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2018 rok.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statucie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminnego Ośrodka Zdrowia w Konopiskach.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wpisania do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska.
8. Podjęcie uchwały w sprawie wpisania do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wpisania do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wpisania do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska.
11. Sprawy różne i zapytania.
12. Zakończenie obrad.Kategorie:

22 odpowiedzi na “Cztery kolejne osoby będą wpisane do Księgi Zasłużonych dla Gminy Konopiska”

 1. tiks24 pisze:

  “Wszystko przez zbliżające się wybory samorządowe. Tym ruchem Żurek chce przypodobać się rodzinom w/w.” – zdanie rodem z “pasków grozy” w TVPis… obrzydliwe. To ludzie zasłużeni dla Gminy o których powinno się pisać z szacunkiem.

  9
  9
 2. Wyborca pisze:

  Proszę podać przykłady czym te osoby się zasłużyły.

  8
  3
 3. Andrzej Szymanek pisze:

  Wyborco,Zdzisław Kruk to wieloletni działacz GLKS LOT Konopiska.
  Prezes w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku.
  Długoletni skarbnik klubu.Oddany bez reszty klubowi z którym związał się przez 40 lat.
  Społecznik,wielka karta w dziejach piłki nożnej w Naszej Gminie.

  Następni panowie to Druchowie Strażacy . Zapytaj w Rększowicach o Tadka Lewandowskiego w Konopiskach o Władka Banasiaka a w Jamkach i Korzonku o Wojtka Żukowa który w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych był znakomitym
  piłkarzem Lot-u Konopiska.

  16
  3
  • Niezadowolony pisze:

   Kupowanie. 1 piłkarz i 3strazakow. Jeszcze brakuje pań z koła gospodyń – one też każde imprezki gminne obsługują. Czy nie są zasłużone. A dzieci występujące na gminnych imprezach, nie są zasłużone? A nauczyciele? A szachiści? A sportowcy? A ministranci? A biznesmeni? A orkiestra? A żyjący? Jakieś kryterium?

   6
   9
  • Wyborca pisze:

   Panie Andrzeju dziwi mnie że Pana nie zakwalifikowali. Tyle czasu, energii, pieniędzy i życia, które Pan poświęcił działalności piłkarskiej winno być hanbą dla tych którzy Pana nie docenili. Ja głosuje za Panem. Kto nominował i na jakiej zasadzie?

   4
   6
 4. jan pisze:

  To jest podłe i z takim przystaje pan z Ksera i ten z ULMałej były .Jak taki cos można napisac ale chyba brak empati

  7
  8
  • endriu pisze:

   Janie lepiej zastanów sie nad kupczeniem przez wójta i przewodniczacego rady w szukaniu poparcia wyborczego. Andrzej i inni wiedzą doskonale o zasługach tych panów. Tylko dlaczego przed wyborami manipuluje się tymi ludzmi?????

   7
   5
 5. Andrzej Szymanek pisze:

  Dziękuje Ci Wyborco za miłe słowa.
  Nominację na P.Zdzisława Kruka zgłosiłem Ja,razem z grupą inicjatywną która działała w tym okresie razem z nim.

  Pewnie Masz rację jakieś zasady powinny obowiązywać przy ustalaniu takiego wyróżnienia,ale to pozostawiam dla następców. Jedno jest pewne Ci ludzie na to zasłużyli,ale to też tylko moja opinia.

  9
  3
 6. Paulina Skowińska pisze:

  Dziękuje p.Szymanek na podłośc należy odpowiadać brawo

  9
  3
  • ONA pisze:

   Paulina zastanów sie kiedy i kogo robimy osobami zasłużonymi dla Konopisk. Ten tytuł zostaje zeszmacony w obecnej sytuacji przedwyborczej.

   7
   9
 7. Krzysztof Kruk pisze:

  ONA szkoda że nie wiem kim jesteś ale na pewno po tym wpisie uważam cię za złą osobę.I bardzo chciał bym spojrzeć ci prosto w oczy.

  7
  5
  • zdzich pisze:

   Ona wie co pisze. Takich jak Ty najlepiej widac co robią w czasie pracy, a koszty ponosza podatnicy. Wkrótce musi sie to zmienić, cieniarze, nieroby zostana rozliczeni.

   5
   5
  • Gęś pisze:

   Wójta Soche i jego zastępczynie rozliczyli 4 lata temu:) Pan były na szczęście wójt po wyroku sądu w Gliwicach nie mógł kandydować (hańba) , a jego kandydatke ludzie rozliczyli sromotnie.

   8
   4
  • Sportowiec pisze:

   ha!ha! i kto to pisze!! radny (bezradny) Kruk co to jak Judasz wszedł do rady na plecach Sochy i natychmiast sprzedał się Żurkowi i wypisuje tu brednie pod różnymi nickami! Teraz jak blisko wyborów to się odważył napisać pod swoim nazwiskiem! Rzygać się chce.

   7
   4
  • Gęś pisze:

   A co on za konia dorabial że mu ktoś na plecy wchodzil? Wstyd i pazernosc. Kosil 150 000 i jeszcze to!

   1
   0
 8. Gęś pisze:

  Hehehe… To są tchórze!!! Panie radny proponuję na Kopalnie jechać i tam poszukać. Szef całej operacji tam zarządza, ale ja bym z tym kłamca nie gadał. Ci co piszą sami nie wiedzą co robią

  7
  5
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Ci co źle piszą na temat osób wpisanych do księgi zasłużonych niech spojrzą na siebie.
  Co sami zrobili dla innych, osądzać jest łatwo, tym bardziej anonimowo.

  9
  2
 10. Motylek pisze:

  Gęś inni to thórze a ty co? nie dość że thórz to jeszcze oszczerca!!!!!!!!!!!! Ci co piszą sami nie wiedzą co robią. Ty to napisałeś.

  2
  1
 11. Ktoś pisze:

  Pan Kruk oczywiscie ze tak :) Pan Żukow zdecydowane Tak :) pana Lewandowskiego akurat nie znam nie wypowiem sie :), ale p. Banasiak niby za co ??? Byli bardziej zasłużeni w OSP w Konoposkach jak ktoś zna takie nazwiska jak Bukowski , Klama to byli prawdziwi ludzie honoru jeszcze zyje Pan Trojak skromny HONOROWY i nikt nawet nie chce o nim wspomnieć. OSP Konopiska zchodzicie na psy !!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).