Czego boi się Przewodniczący?

W związku z brakiem odpowiedzi na moją skargę do Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Konopiska, za pośrednictwem Przewodniczącego Rady Gminy Konopiska – Edwarda Bałdygi, postanowiłem upomnieć się o swoje prawa wynikające z czasu odpowiedzi na pisma zgodnie z art. 237 kodeksu postępowań administracyjnych.

Sprawa dotyczy bezprawnego wynajmowania sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Hutkach, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jeżeli nie otrzymam konkretnej odpowiedzi, zawiadomię o tej sprawie organy ścigania.

Poniżej pismo jakie złożyłem za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

skarga-baldygaKategorie:

13 odpowiedzi na “Czego boi się Przewodniczący?”

 1. ciekawski pisze:

  Czego się boi? Prawdy!

  0
  0
 2. Stan pisze:

  Co ma być ,to będzie.Wkrotce Prezio będzie miał się z czego cieszyć.

  0
  0
 3. Talar pisze:

  jemu to już wstyd jest i dlatego milczy

  0
  0
 4. Komendant pisze:

  Nie ma taryfy ulgowej dla osob naruszających prawo. Kara musi być.

  0
  0
 5. Zenek pisze:

  Kończą się przywileje Panu Przewodniczącemu w końcu ktoś mu się do d….. dobrał oj dobrał się na poważnie sala OSP to nie widmo a imprezy szeroko rozreklamowane no cóż P. Edku trzeba będzie chyba pakować zabawki.

  0
  0
 6. Chudy pisze:

  no ale pisał tu ktoś, chyba Pan Radny, że komisja rewizyjna, nie widzi problemu? a co na to RIO?

  0
  0
 7. Radny pisze:

  Prezio nigdy nie powinien być radnym .W poprzedniej kadencji była radna z Hutek już nie oszczędziła Prezia,a teraz jego dni są policzone.Nie ważne jak się zaczyna ale jak się kończy.Zegnaj prezio,najlepiej wyprowadź się z gminy raz na zawsze. Takich ludzi nam tu nie potrzeba.

  0
  0
 8. Kamil pisze:

  iiiii……nie wierzę. zamiotą pod dywan.

  0
  0
 9. Maciek pisze:

  Czas na Komisję rewizyjną skoro nie wywiązuje się z obowiązków to rozwiązać podziękować. Mieszkańcy czekają na ustalenia albo do roboty komisjo albo do domu.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   za co im dziękować?! wykurzyć to towarzystwo wzajemnej adoracji bo tylko diety biorą!

   0
   0
 10. Andrzej pisze:

  Komisja do zmiany i to natychmiast. Za wyjątkiem radnego p. Stanisława Górniaka pozostała dwójka nie potrafi dokonać prawidłowej oceny działalności Prezia. Takich ludzi nie powinniśmy wybierać na radnych. Mając mandat zaufania publicznego robią sobie i nam wielką krzywdę. Czasami ludziom nie mających swojego zdania i braku kręgosłupa nie należy powierzać tak ważnych funkcji społecznych.Jeden się wszystkiego boi, a drugi tanczy tak,jak mu nadradny każe. Taka Sodoma i Gomora dawno nie gościła w naszej gminie.

  0
  0
 11. Paulina Skowrońska pisze:

  Andrzej dobrze pisze. zastanówmy się na kogo głosujemy!bo to tak zawsze w kampanii wyborczej, a bo znajomy, a bo coś załatwi, i wybieramy miernoty, które tylko biorą diety i nic nie robią, rączki grzecznie podnoszą ze strachu (no, z małymi wyjątkami), bezkarnie zarabiają na gminie, naruszają przepisy i co tam jeszcze na tym forum (bo innego ni ma!) wypisano. Za te dwa lata co zostało do następnych wyborów zrujnują gminę i jej dobrą kiedyś opinię. Ale my mamy czas pomyśleć kogo wybierać.

  0
  0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  Czas działa na niekorzyść Gminy. plam na wizerunku nawet vanish nie wyczyści.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).