Cyrk przyjedzie do Konopisk

W niedzielę do Konopisk przyjedzie cyrk Juremix – uczestnicy programu Mam Talent. W programie m.in. akrobacje powietrzne, tresura pudli, gołębi, żonglerka czy pokazy gigantycznych bankiem mydlanych.

Cyrk przyjedzie na teren przy Pająku. Początek o godz. 18:30. Wstęp 10 zł.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Cyrk przyjedzie do Konopisk”

 1. Rodzic pisze:

  Co rok przyjeżdża Panie redaktorku nic dziwnego.

  5
  2
  • widz pisze:

   Rodzicu, tak przyjeżdza cyrk tylko bez klauna. mamy w gminie obecnie jeszcze do jesieni super klauna to napewno wystapi, mówić płynnie nie musi,jąkania nie będzie, pozostałe zachowanie to obiecuje jak z nut wszystko, tylko boki zrywać.

   9
   7
 2. Starczos pisze:

  Z czego tu się cieszyć.Zwierzęta zapewne przeszczęśliwe z występu.Powinno to być zakazane,a nie bez sensu reklamowane.

  9
  2
 3. Oni pisze:

  Ty widzu jesteś tym klaunem tak ,???

  0
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).