Cyrk Polonia odwiedzi Konopiska

Cyrk Polonia odwiedzi Konopiska. We wtorek 25 kwietnia o godz. 17:00 na przy Pająku będzie można obejrzeć artystów areny polskiej, którzy przedstawią swój program z dzikimi zwierzętami. Przedstawienie obędzie się w ogrzewanym namiocie.

Bilety dla dzieci i dorosłych w cenie 20 zł.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Cyrk Polonia odwiedzi Konopiska”

 1. Zwirzak pisze:

  Męczenie Zwierząt…

  0
  0
 2. Mosze pisze:

  Nie chodź też do teatru, do sklepów w galerii, kina. Tam męczą ludzi bo gdyby nie musieli zarabiać nie braliby udziału w tym cyrku tylko siedzieli w domu przed tv.

  0
  0
 3. Animka pisze:

  Biedne zwierzaki, powinno sie bojkotować każdy cyrk w ktorym występują. Niech nikomu sie nie wydaje, ze one tam same z siebie i po dobroci wystepują.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).