Cyrk Juremix w Konopiskach

Wczoraj do Konopisk przyjechał cyrk Juremix – znany z występów w jednym z programów komercyjnych. Bilet kosztował 10 zł. Powiem szczerze, było warto. W obecności ok. 200 widzów, cyrkowcy zaprezentowali bardzo fajny spektakl, w którym nie zabrakło magicznych trików, sztuczek akrobatycznych i występów z psem i ptakami.

Kto nie był, niech żałuje.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Cyrk Juremix w Konopiskach”

  1. Jaśka pisze:

    Wspaniale że dzięki wójtowi mamy takie atrakcje.

    7
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).