Ćwiczenia z ratownictwa technicznego w Rększowicach

W sobotę w Rększowicach odbyły się ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego.

Jak poinformowała jednostka z Rększowic, wspólnie z Osp Brzeziny Wielkie mieliśmy okazje przećwiczyć założenie polegające na wypadku dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby – kierowcy pojazdów.
Nasze działania polegały na:
– zabezpieczeniu miejsca zdarzenia
– zabezpieczeniu osób poszkodowanych w samochodach – wdrożenie KPP
– wykonaniu dostępu do osób poszkodowanych z wykorzystaniem zestawów hydraulicznych
– ewakuacji kierowców z samochodów
– udzieleniu KPP.

Poniżej zdjęcia Roksany Musiał.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

fot. Roksana Musiał

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).