Coś tu “śmierdzi”. Czy w grudniu w OSP Konopiska docieplono dach?

Urząd Gminy Konopiska poinformował mnie, że w grudniu 2017 roku na dachu budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Konopiskach były wykonywane prace dociepleniowe: docieplenie stropu styropapą, pokrycie dachu papą zgrzewalną podkładową i pokrycie dachu papą zgrzewalną nawierzchniową. Całość została wykonana od 1 grudnia 2017 roku do 27 grudnia 2017 roku. Łączny koszt tych prac wyniósł 100 217,40 zł.

Problem w tym, że zwracam uwagę na to, co dzieje się w budynkach publicznych, zwłaszcza w OSP w Konopiskach. Nie przypominam sobie, żeby trzy miesiące temu trwały tam jakieś prace. Zwłaszcza docieplające dach, gdy temperatura na zewnątrz sięgała kilkunastu stopni na minusie. Mogę się mylić, ale z pewnością dalibyście mi znać, że coś się dzieje w OSP w Konopiskach.

Czy widzieliście jakiekolwiek prace wykonywane w OSP Konopiska w grudniu 2017 roku? Chodzi mi o prace na dachu przy -15 stopniach Celsjusza.

Poniżej faktura oraz umowa za tę usługę.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

32 odpowiedzi na “Coś tu “śmierdzi”. Czy w grudniu w OSP Konopiska docieplono dach?”

 1. Paweł Nowak pisze:

  oni kryli papą dach w grudniu? kiedy?

  0
  0
 2. Adam pisze:

  Kiedy temperatury w grudniu osiągały takie wartosci? Poprosze okresy czasoweoraz info ze źródeł skąd sa te informacje.

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  te prace były wykonane kilka miesięcy wcześniej tylko skąd ta umowa i rozliczenie za grudzień? coś kombinują

  0
  0
 4. Cyc pisze:

  Nie kombinują tylko rozliczenie następuje po odbiorach. Nie trzeba prac wykonywać w grudniu aby za nie zapłacić.

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   umowa jest z grudnia

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Cyc, napisz kiedy te prace mogły być wykonywane jak nie w grudniu. Umowa określa terminy i jest to od 01 -27. grudzień, na wykonanie zakresu umowy. Zapłata następuje w terminie 30 dni od daty doręczenia faktury końcowej zgodnie z umową.

   0
   0
  • Cyc pisze:

   I co Pan z tym zrobi? Jako przewodniczący komisji rewizyjnej do jakich wniosków pan dochodzi? Czy nie lepiej na początku wyjaśnić tę sprawę a nie z “hot newsem” lecieć do tego z Cisia i w przypadku ewentualnego racjonalnego wyjaśnienia nie strzelać sobie w kolano. Niejednokrotnie opozycja wychodziła na … bo komuś się wydawało, że nie wiadomo co znaleziono.

   0
   0
 5. Mieszkanka konopisk pisze:

  Wy lepiej byscie sie o transport martwili i o to jak uniknac przesiadek

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Cyc, nie przypisuj mi funkcji których nie pełnię ani też do nikogo nie latam. Przeczytaj pierwsze zdanie
  informacji Pana Gąsiorskiego a nie pisz głupot. Z tego pośpiechu mającego na celu oczernianie innych, ( bo tak Ci kazali ) nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ani kojarzyć faktów.

  0
  0
  • Władek pisze:

   Ty sobie już człowieku sam przypisałeś łatę. W radzie nikt nie chce z tobą gadać. Jedynie co ci zostało to pisanie pism do Katowic bo te muszą od ciebie przeczytać – tylko się następnym razem bardziej postaraj bo jak na razie to nawet wartej spinacza afery nie wytropiłes. Szef komisji rewizyjnej. Zawieszenie sobie lepiej w aucie zrewiduj bo ci piszczy.

   0
   0
 7. Pudel z ciasnej mordy pisze:

  Dlaczego znak zapytania . Trzeba było pisać bez znaku pytającego
  Znowu będzie się redaktor bronił w sądzie że pan tylko pytał

  Mnie zwykłego obywatela te pana podejrzenia są nie godne człowieka
  Szacunku do kobiety wcale ,, mam na myśli pana życzenia na dzień kobiet
  Pisze pan na zlecenie ?
  Reklamy pan robił dla pieniędzy ?i to takie reklamy dozwolone dla do….ych?
  Pieniądze to nie wszystko rozumiem sensację łatwo sprzedać i zarobić

  0
  0
  • Basia pisze:

   ten z “mordy”, obojętnie z jakiej by nie pisał, z ciasnej, mokrej, suchej, czy innej, nic tylko obraża. Nie doczyta, nie zrozumie – bo i czym ma rozumieć, mordą?, a obraża, jedynego radnego, który ma odwagę nam tu odpowiadać, przeciwstawiać się poczynaniom wójta szkodliwym dla gminy. Ja rozumiem, że nie każdy musi mieć takie same poglądy, ale już wypisywanie takich głupot na Pana Górniaka ośmiesza piszącego te wypociny. Ile też płaca tej “mordzie” za takie pisanie? Nie masz argumentów to nie pisz.

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Basia, napisz ile placa Gasiorskiemu za pisanie tych bredni? Musi byc duza kasa, aby moc po sadach biegac. Ostatnio nasz redaktor przegral sprawe o znieslawienie. Juz slysze dzwiek bizuterii:)

   0
   0
 8. Kropeczka pisze:

  popatrzcie tak przy okazji jak wygląda budynek OSP, finansowany już przez drugiego wójta, a porównajcie jak wygląda budynek Urzędu gminy! Żenada!

  0
  1
 9. Basia pisze:

  Mordo, Moczygębo, czy jak ci tam, nie wiem ile płacą i czy płacą. Dobrze, że ktoś PRYWATNIE załozył taką stronkę i możemy wyrazić swoje zdanie! Oczywiście, że najczęściej swoje niezadowolenie z poczynań wybranych przez nas ludzi, co nie spełniają swoich obietnic a naszych oczekiwań. Jak by było cacy to by nie trzeba pisać! Na oficjalnej stronie urzędu gminy nie ma tzw.Forum.
  Piszesz, że przegrał jakąś sprawę? Może, tak się zdarza, to tylko “niezawisłe” sądy i wyrok może być różny choć w odczuciu społecznym jest często inny. Na tyle spraw wygranych może się i przydażyć jedna nie wygrana. A czy słusznie? Nie nam osądzać, poza tym nie znam sprawy.
  Są ważniejsze, jak nieszczęsny transport w gminie, remont dachu w grudniu, brak szacunku do wyborców.

  0
  1
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Basia, to drogi po ktorych jezdzisz tez nie powinny byc robione w grudniu, tylko lipiec sierpien. Czyli 30 km rocznie na cala Polske. Sady sa niezawisle czy tego chcesz czy nie. Masz awersje bo sady scigaly bylych wspolpracownikow SB? No tak… w koncu wiadomo kogo wielbia te 3 osoby piszace z 200 nickow na tym forum. Druga rzecz Basia, skad wiesz ze Gasiorski za swoje pieniadze zalozyl strone? Napisal to gdzies? Masz wglad w jego umowy? Mieszkancy tego nie wiedza wiec sie zastanawiaja kto ta szopke finansuje? Moze opozycja? Moze ksiadz? Moze domy publiczne? Odpowiedzi nie znamy:)

   0
   0
 10. Tata pisze:

  Brawo Zarzad Osp w Konopischa, wkoncu przekazali budynek na rzecz gminy i teraz juz gmina moze sie zajac budynkiem i doprowadzic go do porzadku

  0
  0
  • Sportowiec pisze:

   ach! to może przekazać do OSP budynek urzędu? i teraz OSP go wyremontuje?

   0
   0
 11. Basia pisze:

  Jurek, może ty lepiej idź umocz te gębe i zacznij pisać po ludzku.Nie jestem niczyją wielbicielką, ale widzę gołym okiem ile narobił Socha a widze jak Żurek się lenił. Tylko pełna gęba obietnic! a Socha mniej obiecywał a dużo zrobił. I to jest prawda. Ha! a o stronie wiem jak to działa, bo taki co tez ma swoją stronę do biznesu mi to wytłumaczył! Idź i sie kogo mądrego zapytaj to będziesz wiedział jak to działa.Piszeta o panu Górniaku, że radni nie chcą z nim gadać. Ano, bo im wstyd!!!i bojący są że im rodzine pozwalnia wójt.

  0
  0
  • Ulica mała pisze:

   To za Sochy tak było że siedzieli cicho – bali się Wielkiego Brata
   Wazelina z nim wszędzie jeździła
   Teraz każdy może w końcu powiedzieć swoje zdanie i nie obawia się
   W końcu jest dialog pomiędzy radnymi a pracownikami UG

   Nastała normalność

   Baśka jedz już na Kopalnie bo się spóźnisz ,a czas rozpocząć kampanię wyborczą

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Basia ogarnij sie. Kazdy prowadzi biznes inaczej. To nie Prl!! Pan gasiorski nie napisal kto mu placi, nie napisal ze nikt. Boi sie bo jak napisze ze nikt mu nie placi od razu pisze do skarbowki:)

   0
   0
 12. Dyspozytor pisze:

  To OSP w gminie powinni zaorac. Pamiętacie sprawę wynajmu sali pod catering w OSP hutki ? Ciekawe kto komu w Łapę dał

  0
  1
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Oooo tak. Pamietamy sprawe. Prokuratura badala po zlozeniu donosu przez Gasiorskiego i okazalo sie ze wszystko w porzadku. Widzisz maly ludku:)? A pamietacie sprawe tajnego wspolpracownika SB z terenu gminy? W gazetach pisali!

   1
   0
  • mnbv pisze:

   za zatajenie informacji o przestepstwie grozi kk
   jak cos wiesz to idz do prokuratury lub siedz cicho
   bo mozesz odpowiadac jako swiadek

   0
   0
  • Dyspozytor2 pisze:

   W porządku a jednak katering się zwinął. Ten z SB będzie niebawem rządził twą gminą pachołku.

   0
   1
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Hehehe… jakie nerwy. Kogo dokladnie masz na mysli?

   0
   0
 13. kolega z baru pisze:

  Jurek Moczygęba Sucha Morda, kto płaci za wydawnictwo w Konopiskach .pl bo to sporo kosztuje
  o to nie pytasz, co ten temat ci nie leży. Dla oświecenia cena najtańszej gazetki to 2,05 Zł do 2,50 pomnożyć przez 3000 egz. =6150 do 7500zł plus wynagrodzenie roznosiciela. strona internetowa kosztuje duuużo mniej. I co moczygęba idż się napij bo ci uschnie

  0
  0
 14. Strzelec pisze:

  Moczygęba, przypominam ci że wyrok dotyczył złożenia nieprawdziwego oświadczenia lustracyjnego. To po pierwsze. A po drugie już dawno zakaz się skończył i to co piszesz podlega pod kk.

  0
  0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Wyrok na kogo? Napisalem cos o wyroku? Napisalem cos o zakazie? KK, zapraszam. Sprawdzimy bilingi, powiazania, stanowiska, itp. Zapraszam, gazety beda mialy o czym pisac:)

   0
   0
 15. Strzelec pisze:

  o czym ty piszesz chory człowieku? wytrzeźwiej zanim zaczniesz pisać

  0
  0
 16. Jan anonim pisze:

  Gęba zmoczona pała zalana – wizerunek nieudacznika i broszki po wyborze bez przetargu przewoźnika do miasta!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).