Coraz bliżej budowy chodnika w Hutkach i Rększowicach przy DW908

Wójt Gminy Konopiska wydał obwieszczenie, w którym poinformował o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej polegająca na budowie chodnika wzdłuż DW908 w miejscowości Rększowice i Hutki”.

Wszelkie uwagi i wnioski do tej inwestycji należy składać osobiście, przesłać pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na skrzynkę Urzędu Gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).