Co słychać w UG ?

Z pewnością wielu mieszkańców  jest zainteresowanych jakie zmiany personalne nastąpiły w Urzędzie Gminy i podległych mu jednostkach po “zmianie władzy”.

W związku z tym zwrócilismy się do do UG Konopiska, za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej, o udostępnienie mi listy pracowników zatrudnionych w Urzędzie Gminy Konopiska oraz podległych mu jednostkach, od dnia 01.12.2014 r. do dnia 15.08.2015 r., z wyszczególnieniem rodzaju umowy, zajmowanego stanowiska oraz kwoty wynagrodzenia.

Z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedż.

Mam nadzieję, że uzyskane informacje, w klarowny sposób przedstawią nam obecny stan osobowy pracowników oraz sposoby wydatkowania pieniędzy publicznych na wynagrodzenia dla pracowników UG oraz podległych mu jednostek.

konopiska1

konopiska2Kategorie:

2 odpowiedzi na “Co słychać w UG ?”

 1. Izka pisze:

  A duzo jest nowych osob w UG?

  0
  0
 2. Nasze Konopiska pisze:

  Gratulujemy pomysłu strony (y)
  Do kiedy mają czas na odpowiedź ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).