Co słychać w pobliżu wysypiska śmieci w Konopiskach? Trwa budowa bloku mieszkalnego…

Co słychać w pobliżu wysypiska śmieci w Konopiskach, gdzie blok mieszkalny buduje gmina Konopiska? Prace trwają. Według informacji z urzędu gminy, zamontowano stolarkę okienną. Trwają prace związane z montażem wewnętrznej instalacji elektrycznej. W najbliższych dniach, w zależności od warunków atmosferycznych planowane jest wykonanie pokrycia dachu.

Blok będzie kosztować ok. 2,5 mln zł.

Mogę tylko współczuć przyszłym lokatorom.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Co słychać w pobliżu wysypiska śmieci w Konopiskach? Trwa budowa bloku mieszkalnego…”

 1. Shine pisze:

  Czy budowa mieszkań socjalnych w takim miejscu nie jest przypieczętowaniem wykluczenia społecznego z powodu ubóstwa??Czy to nie jest dalsza stygmatyzacja tych którym coś w życiu nie wyszło?Czy nie można było w całej gminie znaleźć innego miejsca dla tych ludzi?Czy Pan Redaktor może wójta o to zapytać?

  29
  7
 2. Obywatel pisze:

  Prymitywny sposób budowy widoczny na kolejnych zdjęciach podsuwa pytanie, jak się ma realizowany budynek do obecnych, zaostrzonych przepisów dotyczących energooszczędności obiektów mieszkalnych ?
  Jeżeli koszty będą ponosić mieszkańcy, to nigdy nie wyjdą z biedy.
  Brawo Wójt i Rada Gminy za podjęcie decyzji o takiej budowie – tanie koszty budowy = wysokie koszty eksploatacyjne.

  21
  4
  • Ego pisze:

   No właśnie kto to tak teraz buduje fucha miejsce do dupy wykonawca….. Wójt i rada do dupy

   9
   1
 3. mieszakniec pisze:

  Prawie jak Alcatraz-brrrrrr….

  10
  2
 4. Expert pisze:

  Tutaj widać że nie liczą się ludzie tylko KASA. Tragedia dla gminy, mając taką władzę.

  11
  1
 5. Zdziwiony pisze:

  W Rosji są karne obozy oddalone od ludzi a u nas tez taki powstaje dzięki gminie – karna kolonia poza centrum. Tych przyszłych mieszkańców już teraz w zamyśle władzy jest izolowanie od kontaktów z gminą. Takie rozwiązanie mogła tylko wymysleć osoba nie posiadająca za grosz empatii dla mieszkańców tej gminy, widząca tylko własny interes, nie dbajaca o przyszłośc tych co przypadek losu sprawił, że znależli się w trudnej sytuacji .

  14
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).