Ciągłe usterki w nowej remizie OSP w Aleksandrii

Od kilku lat trwa budowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Aleksandrii. Dlaczego trwa? Bo pomimo oddania budynku, strażacy wciąż z niej nie korzystają tak jak należy. Wszystko przez fuszerkę i mnóstwo usterek, które są ciągle zgłaszane do gminy. Gdy wykonawca poprawi zgłoszone usterki, wtedy okazuje się, że są kolejne…

Łącznie było już co najmniej kilkadziesiąt zgłoszeń do gminy w tej sprawie.

Pod koniec ubiegłego miesiąca otrzymałem odpowiedź w sprawie aktualnych usterek w tej remizie, jakie zostały zgłoszone przez strażaków. Było kilka:
– dokonać naprawy dwóch kompaktów oraz 1 pisuaru,
– skuć zmurszały tynk w garażu przy kanale dymowym , wysuszyć ,uzupełnić i pomalować
– dokonać regulacji pieca,
– dokonać naprawy paneli w dużej sali w narożniku oraz wymienić panele uszkodzone podczas poprzedniej naprawy,
– dokonać naprawy obróbek blacharskich przy wyłazie dachowym.

Czy jeszcze w tej kadencji druhowie z Aleksandrii będa mogli się cieszyć w nowo oddanej remizy bez żadnych usterek? Wąpite, ale czas pokaże.

Do końca kadencji Żurka pozostało 245 dni.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

23 odpowiedzi na “Ciągłe usterki w nowej remizie OSP w Aleksandrii”

 1. Z Hutek pisze:

  Wcale mi ich nie zal. Gmina ląduje kasę w Aleksandrię dlatego że to największy elektorat wójta Żurka i rządu prawa i sprawiedliwosci. Dlaczego reszta gminy jest zaniedbywana na korzyść Aleksandrii ?

  1
  0
  • Z Aleksandrii pisze:

   Aleksandria to nie tylko duży elektorat wyborczy,,, to również bardzo duże wpływy finansowe do kasy gminy z podatków więc się zastanów co piszesz bo żal to jest ale Ciebie i poziomu Twojej wiedzy i wypowiedzi.

   0
   1
  • Z Hutek pisze:

   Niby jakie wpływy ??? Haha z tego pożal się Boże mięsnego co tam macie albo z produkcji kostki gdzie faceta niedawno zabiło ? Prawdziwymi dochodami z podatków to są Konopiska i budy z garniturami !!!!

   0
   0
 2. Wyborca pisze:

  A bramą wjazdowa została już poszerzona? Tam wóz nie mógl wjechać przez lusterka.

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Socha chciał aby OSP wyposażyć w busiki i zapomniał większego wjazdu zlecić. Teraz po wielkim panu co przez 12 dług robił trzeba poprawić. Tak na marginesie. Na stronie Mynakowa jest info o zadłużeniu gmin w powiecie. Według tego z 16 baniek długu Socha udało się spłacić jakieś 5 na dzień dzisiejszy. Ale spoko jak mu Żurek zadłużenie zlikwiduje to ten…. ponownie kredyty będzie zaciągać bo dobry w tym jest.

   0
   1
  • Stop bezczelności pisze:

   Zgadzam sie. Projekt powstal w poprzedniej kadencji, czyli wniosek? Poprzednij jak we wszystkim zrobil fuszerke. Nowa hale tez trzeb bylo naprawiac bo postawil byle co

   0
   2
 3. Strażak pisze:

  Ty z Hutek buraku jeden tylko nam tu od PIS nie ublirzaj

  1
  0
  • Stop bezczelności pisze:

   Ubliżaj sie pisze. Na analfabetyzm nie ma lekarstwa, ale wyzywac kogos od buraków jest łatwo. Dobrze ze nie napisales bórakó:)

   0
   0
  • Z Hutek pisze:

   To właśnie pokazuje jakie wykształcenie mają wyborcy Żurka oraz pisu. Jaka wieś taka straż. Pamiętam jak pies wisiał na płocie a oni przyglądali się

   0
   0
 4. janek pisze:

  Ludzie dzisiaj Wielki Piątek a a ten redaktorek was wpuszcza dla niego tylko liczy się hejt .dziękuje za zyczenia od sponsorów tego z Cisia i po co było się wyrzekac tego z Cisia Socha ,Kołodziejczyk ,Wielgosz to jjego kolega udane trio

  0
  1
 5. Paweł Nowak pisze:

  Druhom z Aleksandrii należy tylko współczuć.

  0
  0
  • Stop bezczelności pisze:

   Dokladnie tak. Na szczescie wojt Socha juz nie rzadzi i nie bedzie mial durnych pomyslow laczenia remizy z hotelem. Ciekawe co w tym hoteliku ze swoja swita chcial robic? A Ty Nowak do naszych spraw sie nie wtracaj, bo czytajac twoje wpisy jestes wrogiem strazy w gminie, tak jak redaktor, Gorniak, Socha i wszyscy opozycyjni, oderwani od koryta gminnego ludziki.

   0
   2
  • Lejkowy pisze:

   Wojt znowu przyczynił się do bubla budowlanego w remizie! To jego specjalnosc, musi coś spiepszyc!

   2
   0
 6. Z Hutek pisze:

  Wójt Socha byl strażakiem OSP Konopiska więc obrażanie jego jest nie na miejscu !!!

  1
  0
  • Stop bezczelności pisze:

   Gdzie go obrazilem?? Wlasnie, byl strazakiem a juz nie jest? I dobrze bo jego zwolennicy i milosnicy ( nikt nie wie czy sam tutaj nie pisuje) pluli na strazbi strazakow!

   0
   1
 7. Stachu pisze:

  No byl taki strazakiem ze go wymazali ze zdjecia haha

  0
  1
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Do stop bezczelności, stop Twojej bezczelności, jak nie wiesz to nie pisz. Nie jestem wrogiem straży w Gminie. Aby cię uświadomić to ja bylem pierwszym wnioskodawcą w poprzedniej kadencji aby połowę kwoty pozostałej z wycofanego zadania: rewitalizacja Dworku Modrzewiowego, przeznaczyć na projekt strażnicy osp w Aleksandrii. Jeśli masz
  wąty zapytaj radnych z Aleksandrii.

  2
  0
  • Stop bezczelności pisze:

   Ooo w Aleksandrii??? Taki przyjaciel tej wsi jestes? O swoich nie dbasz, wolales tam zalatwiac? No tak, bo tam poprzedni wpjt chce zdibywac glosy. Wykonywales misje!!

   0
   2
 9. Z CHUTEK pisze:

  Z Hutek powinieneś się zająć patroszeniem ryb a nie sprawami gminy niewykształcony buraku ;)

  1
  0
  • Z Hutek pisze:

   Proszę mnie nie obrażać bo ja nie obrażam , w przeciwnym razie będę musiał zgłosić sprawę do sądu o zniesławienie. Nie ma osób anonimowych.

   0
   1
  • Racjonalista pisze:

   Na szczęście nic w internecie nie ginie. Każde użyte tutaj zniesławienie oraz każda litera jest zapisana. Niby logować się nie trzeba a do właściciela każdego komentarza łatwiej dojść niż do końca drogi krzyżowej. Jak dobrze że żyjemy obecnie w cyfrowym świecie. Można namierzyć czy ktoś pisze z komórki, komputera. Można nawet odtworzyć rozmowę telefoniczną dwóch osób oddalonych o tysiąc kilometrów.

   0
   1
  • Z Hutek pisze:

   Dokładnie tak i można dojść po nitce do kłębka. Dlatego przestrzegam przed wyzywaniem i obrażaniem z myślą że pisząc z anonima dokopie drugiej osobie. Pamiętaj “z chutek” że nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie komputera.

   0
   1
  • Shutek pisze:

   Tego od ryb to mocno porąbało!

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).