Ci radni głosowali za gigantyczną podwyżką wynagrodzenia Wójta Jerzego Żurka

Urząd Gminy Konopiska opublikował imienny wykaz głosowań Rady Gminy Konopiska z ostatniej sesji, podczas której została podjęta uchwała w sprawie gigantycznej podwyżki dla Wójta Jerzego Żurka.

Za wyższym wynagrodzeniem Wójta głosowali: Edward Bałdyga, Janusz Benesz, Agnieszka Chmielewska, Michał Cichoń, Barbara Jabłońska, Jadwiga Majdzik, Andrzej Janik, Andrzej Jarosz, Karolina Książek, Marek Parandyk, Piotr Szczerbak i Anna Świtek. Od głosu wstrzymał się Marcin Poleszczuk, przeciwny był Piotr Wojciechowski. Na sesji nie było Roberta Kołodziejczyka.

Zapamiętajcie te nazwiska!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).