Choinka za ponad 17 tys. zł

17 087,96 zł kosztowała gminę Konopiska choinka wraz z akcesoriami, która stanęła przed budynkiem Urzędu Gminy Konopiska. Biorąc pod uwagę okoliczne gminy, Konopiska mają największą i najdroższą choinkę.

Fakturę za nią znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

Kategorie:

31 odpowiedzi na “Choinka za ponad 17 tys. zł”

 1. Paweł Nowak pisze:

  nie lepiej dać te pieniądze na dzieci?

  0
  0
  • Mieszkana pisze:

   Najlepiej dac dzieciom pijakow. Najwięcej wtedy te biedne dzieci z tego dostana. Troche zdrowego rozsądku. Sa pieniądze na biedne dzieci ale i gmina jakoś musi wyglądać. Potem mieszkańcy narzekają , że się ,, nic nie dzieje ” i ,,nic nie robi ” w gminie . Pozdrawiam

   0
   0
  • Malkontent pisze:

   Pawle Nowaku, ja mam pomysł! Może były wójt zamiast opłacać redaktorka wspomógłby tymi pieniążkami biedne gminne dzieci, PKS ,aby przyjeżdżał po zmarzniętych i innych potrzebujących, myślę, że wtedy nabiłby sobie punktów u wyborców i wygrana w kieszeni, a tak pozostaje tylko niesmak z tego co robi, jak obrzydliwie i żałośnie próbuje przez ten portal mieszać, mącić , przeinaczać fakty, obrażać ludzi, pracowników, radnych ,byłych kolegów, myśle też , ze oliwa sprawiedliwa i kiedys za to wszysto zapłaci ,KARMA WRACA , pamiętajcie …Ludzie, przyszłoroczni wyborcy to widzą i wnioski wyciągają , po co im taki obrzydliwy człowiek na wójta…

   0
   0
 2. Wyborca pisze:

  Dobrze, że sztucznego śniegu nie kupili

  0
  0
 3. Mieszkanka Gminy Konopisk pisze:

  Ludzie sa pieniadze na fundusz reprezentacyjny i na pomoc mieszkańcom wiec ogarnijcie sie,.W wydatkach domowych tez sa pieniadze rozdzielane na jedzenie,oplaty,i inne konieczności lub przyjnosci.

  0
  0
  • mieszkaniec pisze:

   wójt nic nie zrobił dobrego z komunikacją autobusową a tylko wydaje na świecidełka i zabawa jest dalej. A ludzie jak marzna na oczekiwanie autobusu tak nic się nie zmieniło.mam gdzieś takiego wójta.

   0
   0
 4. Jolcia pisze:

  Choinka jest piękna! Przyjemnie spacerować wieczorem, dzieci zachwycone, świetnie, że w końcu jest, a że mieszkańcy zadowoleni to widać , bo robią sobie przy niej zdjęcia, brawo dla wójta!;)

  0
  0
  • mikołaj pisze:

   Choinka piękna, tylko jak to sie ma jak ludzie chcą normalnego, wygodnego dojazdu do miasta. Zurek chce wszystko świecidełkami zakryc. Takiego wójta mamy dosyć. Nie potrafi biednym pomóc nawet do prac interwencyjnych nie przyjmuje z gminy tylko z poza.

   0
   0
 5. Komunista pisze:

  Ciekawe który debil wymyslił na spotkaniu aby hejtować wójta za choinke. Hehehehe…. nic pomyślunku:)Jak zobacze radnego opozycyjnego z Konopisk z dzieciakami przy choince nie omieszkam napisac, a jest jeden. Panie Jurku, wymień trolli i doradców bo teraz strzelasz sobie w stope krytykujac za to wojta. Pewnie każdy z was hejterzy spuszcza się jak wygląda jedna z piekniejszych w Polsce iluminacji w czestochowie – kosztowała kilkaset tysięcy, a wszyscy z dziecmi pedzicie im pokazac. Banda hipokrytów.

  0
  0
 6. Sosna pisze:

  Tylko Matyjaszczyk dobrze dba o miasto więc nikt nie robi afery że za tyle tysięcy udekorował Częstochowe. Choinka może i ładna ale czy dzięki temu zniknie problem z pks-em? Jak by gmina była dobrze zarządzana to by ludzie nie mieli pretensji o choinkę za 17 tys.

  0
  0
 7. sprostowanie pisze:

  Choinke mamy sliczna wieczorem spotkac mozna sporo mieszkancow ktorzy robia zdjecia
  Nareszcie ktos pomyslal
  choinka kosztowala 17 tysiecy w przeliczeniu na jak dlugie lata nam bedzie sluzyc to wcale nie jest duza kwota
  I nie pieprzyc glupot ze nie ma czym dojezdzac do miasta kursuja busiki co godzine’ oprocz tego jezdzi pks
  a jak jedzie pks to w nim3 osoby Co poprzednik zrobil z PKS ludzie musieli chodzic na 30 do Wygody
  Otworzyc firme przewozowa i zarabiac -ciekawe jak bedzie przynosila straty czy bedziesz dokladal ze swojej kieszeni

  jak mowi polskie przyslowie
  Gdzie dwoch Polakow tam trzy zdania

  0
  0
 8. Smakosz pisze:

  Tak SLD w Częstochowie wspaniałe zarządza miastem. I strefa ekonomiczna i aleje porządnie oświetlone, chodniki, drogi, boiska, kultura i koncerty. Pozazdrościć takiego Włodarza.

  0
  0
 9. Lelowiak pisze:

  Brawo Panie Wójcie dobrze wydane pieniądze na choinkę i ozdoby.Poprzednik nie miał takich pomysłów i chyba nie kochał Świąt Bożego Narodzenia.Wydawał tylko na częste imprezki.

  0
  0
 10. Inka pisze:

  Do Sprostowania super tylko pomyśl o ludziach z Aleksandrii i Kopalni bo w Konopiskach zawsze coś możecie złapać żeby się dostać do Częstochowy czy busik czy pks zHutek a my tutaj marzniemy godz do następnego przyjazdu pozdrawiam

  0
  0
 11. Inka pisze:

  A jeśli o choinkę to jest super dobry pomysł

  0
  0
 12. Kazior pisze:

  Te pieniądze powinno się wydać na podwyżki dla. Najmniej zarabiających pracowników urzędu gminy to wstyd by w dzisiejszych czasach za tak ciężka !pracę zarabiać 1500 zl

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Taaa… 17 tys starczy na 2 miesiace. Poprzedni wojt mial 12 lat na podniesienie pensji i podniósł, tylko swoją!!! Ludzie 1500 on 150 000

   0
   0
 13. Pik pisze:

  Choinka ok ale przed Gminą będzie stała tylko przez kilka miesięcy , ciekawe gdzie będzie przechowywana do następnych Świąt biarąc pod uwagę duże problemy lokalowe nawet archiwum urzędu zrobiono w lokalu komercyjnym w starej gminie

  0
  0
  • jasiu pisze:

   Widać ze mamy marnego wójta, jeździec bez głowy. Za bombki chce kupić sobie wyborców, a wokół rynku smród i kiła patrząc na walające się śmieci w samym centrum rynku. Rewelacyjna reklama nieudolnego wójta, który chciałby aby mu lud się kłaniał! Parodia w wykonaniu lenia!!!

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Masz racje Pik. Wójt Socha przez 12 lat zaniedbał ten temat i teraz gmina ma problem. Żurek coś wymysli.

   0
   0
 14. sprostowanie pisze:

  Pik -ty wezmiesz choinke i przetrzymasz do nastepnych swiat w stodole
  Jasiu -mysl bo w glowie masz brak mozgu
  kazda inwestycja to wizytowka gminy
  wedlug jasia najlepiej nic nie robic

  0
  0
 15. Pik pisze:

  Jaki problem ma gmina kolego , jaśniej proszę . Ja pytałem o przechowywanie 17000 gminny h pieniędzy o bardzo dużej objętości

  0
  0
 16. Pik pisze:

  Jaki problem ma gmina kolego , jaśniej proszę . Ja pytałem o przechowywanie 17000 gminny h pieniędzy o bardxzo dużej objętości

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Taki, że przez 12 lat zaniedbań teraz nawett nie ma miejsca do zmagazynowania choinki, choć jestem pewny że się coś znajdzie, bo Żurek dba o takie rzeczy.

   0
   0
 17. Mieszkaniec Gminy pisze:

  Ja nie ogarniam tego portalu i ludzi tu piszących. Wójt nic nie robi- źle. Wójt robi- źle. Koncert w Gminie- źle. Wójt zrobi coś dla mieszkańców- źle. Inwestycja- źle. Termomodernizacja szkoły- źle. No nie dogodzisz… :D
  Nie mogę się doczekać wyborów. Co będzie z tą stronką jak wygra inny kandydat? Czy praca kolejnego Wójta będzie tak skrupulatnie sprawdzana? Czas pokaże. :)

  0
  0
 18. sprostowanie pisze:

  Na zebraniach w sprawie funduszu soleckiego kiedy sie pyta na co przeznaczyc pieniadze to ludzie nie maja pomyslu dopiero po zebraniu jest gadanie i przezwiska ,ze rada solecka nic nie potrafi
  Panie Gorniak, ludzie w oczy swieca a po za oczami obgaduja
  Jest pan konsekwentny w swoim dzialaniu.
  Mlodzi powinni brac przyklad

  0
  0
 19. Górniak Stanisław pisze:

  Już jesteś nastawiony źle do niewiadomego!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).