Kiedy chodnik w Leśniakach i Korzonku?

Napisał do mnie jeden z Mieszkańców w sprawie chodnika w miejscowościach Leśniaki i Korzonek. Zasugerował, że właśnie w tych miejscowościach potrzebny jest chodnik. Drogi Wójcie, może warto coś z tym zrobić?

Treść wiadomości:
W sprawie chodnika w miejscowości Leśniaki i Korzonek w naszej gminie Konopiska. Czy można poruszyć temat budowy chodnika w tych miejscowościach. Jest to główna droga przelotowa. Gdzie dziennie przejeżdżając tiry i beczki co kilka minut do Boronowa. Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców. A na Hutkach w gminie jest chodnik po dwóch stronach który prowadzi do lasu. Ta sama gmina a nie które miejscowości są zapomniane przez urząd gminy. Proszę o poruszenie tego tematu. Pozdrawiam

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

18 odpowiedzi na “Kiedy chodnik w Leśniakach i Korzonku?”

 1. Jagoda pisze:

  Panie Gasiorski pan chyba dokładnie wie ze na Hutkach chodnik jest po jednej stronie jak pan publikuje takie informacje to niech będą sprawdzone

  0
  1
 2. PiotruśPan pisze:

  Redaktor zamieścił oryginalną treść listu przesłaną do Niego przez Mieszkańca. Jagoda, naucz się czytać ze zrozumieniem.

  1
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  w Leśniakach nigdy nie będzie chodnika

  1
  1
 4. Ewa Pyrkosz pisze:

  Napisał do redaktora ?
  Redaktor to pewnie w urzędzie gminy pracuje jeżeli ludzie do niego piszą a on wszystko wie
  Najlepiej piszący list -wiadomość zaczerpnięte ma że źródła wiarygodnego czyli od urzędu ,pani radnej lub sołtysa
  Było zebranie wiejskie – osobny zainteresowanie (uczestnicy zebrania)zostały poinformowane jak wygląda sprawa chodników w sołectwie Korzonek Zainteresowani wiedzą że nasza pani radna udziela informacji mieszkańcom na bieżąco i do żadnego redaktora pisać nie muszą

  0
  2
  • Wyborca pisze:

   napisał bo jak on napisze to wszyscy o tym mówią. A kto chodzi do sołtysa jak ona nic nie może. Po co?

   1
   1
 5. Ewa Pyrkosz pisze:

  Mieszkańcy wsi Korzonek i Leśnianki byli na zebraniu i jesteśmy zorientowani w temacie chodnika Nie potrzeba mam posłańców
  Mamy swój rozum i wiemy co mamy robić jesteśmy ludźmi którzy posiadają mózg i go używamy O nasze sołectwo niech się nikt nie martwi dajemy radę

  0
  2
  • Strzelec pisze:

   Dlaczego nieudacznik nie robi wam chodnika zadluzajac gminę na ponad 10 milionów złotych! Pani kreuje się na specjalistkę od transportu i komunikacji więc ma pani orientację dlaczego jest taki niedosyt inwestycji w budowie chodników?

   1
   1
 6. Ewa Pyrkosz pisze:

  Strzelec ty- wszystko zrobiłeś od razu ( zbudować dom , hydrauliczne rzeczy , meble z najwyższej półki , ogrodzenie,kostka na posesji trawę zimą siał,)a to wszystko zrobiłeś w ciągu miesiąca bez kredytu
  pogratulować

  0
  2
 7. Francik pisze:

  Pani Pyrkosz, widocznie Mieszkaniec nie widzi innej możliwości żeby wójt ten chodnik zrobił, a wierzy w skuteczność Pana Gąsiorskiego. Widać Pani nie używa tego …narządu.

  0
  1
 8. Ewa Pyrkosz pisze:

  Ten mieszkaniec tak napisał ten list – jak ja mam pchłę na łańcuszku
  Widocznie pseudo redaktor nie zna naszego środowiska

  0
  2
 9. Francik pisze:

  Wow!!! pilnie potrzebny specjalista od dezynfekcji, dezynsekcji czy tam deratyzacji!! No ci od pcheł!! Pani Pyrkosz ma tego zatrzęsienie!!! Sąsiedzi! chodu!!

  1
  1
 10. Ewa Pyrkosz pisze:

  Francik- puka się w mózgownicę a tam odpowiada echo!!!( U francika brak mózgu)

  0
  2
 11. Paradoks pisze:

  Przemądrzałą i pyskatą!to na pewno!

  1
  1
 12. Ewa Pyrkosz pisze:

  Olik-Osiągnęłam twój poziom inteligencji

  0
  2
  • Francik pisze:

   chyba jednak nie sięga pani poziomu Orlika. Nawet z czytaniem u pani kiepsko nie mówiąc o pisowni. O r lik nie Olik. Od radnego oczekuje się jednak jakiegoś poziomu inteligencji.

   0
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).