Chodnik w Aleksandrii już gotowy. Koszt to 1,3 mln zł

15 grudnia został odebrany chodnik w ciągu drogi wojewódzkiej nr 904 w miejscowości Aleksandria. Łączna długość chodników wyniosła według projektu ok. 765 metrów. Wykonawcą była firma Przedsiębiorstwo Handlo-wo-Usługowe Larix Sp. z o. o.

Koszt chodnika wyniósł gminę 1 307 009,27 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

13 odpowiedzi na “Chodnik w Aleksandrii już gotowy. Koszt to 1,3 mln zł”

 1. Wyborca pisze:

  dokąd ten chodnik prowadzi? Dla kogo on tam Jest?

  0
  0
  • Damian pisze:

   Dla mieszkańców, którzy chodzą tamtędy na przystanek. W tym miejscu jest bardzo duży ruch i ten chodnik powinien już dawno temu tam powstać. ŚWIETNA INWESTYCJA!!! W przyszłości powinien zostać połączony z chodnikiem w Kopalni i chodnikiem na ulicy gościnnej w Aleksandrii co zapewni bezpieczne połączenie dla pieszych i rowerzystów na odcinku Aleksandria – Konopiska.

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   dlaczego nie jest on do skrzyżowania lub do przejazdu?

   0
   0
 2. Gość pisze:

  Aaa te rury pod chodnikiem ile kosztowały?

  0
  0
 3. jan pisze:

  Zbuduj chodnik dla mieszkanców a taki Gosc czepia sie rur pod chodnikiem chyba cos nie chalo z nim

  0
  0
  • Pytam pisze:

   Ja tylko pytam dlaczego “gminę!!!?ten chodnik kosztował? jak on jest przy drodze wojewódzkiuej? Ile dołożyło województwo? To ile te 700 metrów chodnika kosztowało jak gmina dała 1 mln300 i województwo dołożyło?, jakaś ta informacja niepełna?

   0
   0
 4. pytek pisze:

  Dobrze że wojewoda dba o drogi wojewódzkie. Wójt nic nie robi tylko mamy to to skapnie od starosty i wojewody. On tylko zadbał o wynagrodzenie DLA SIEBIE i kasował 200 tys. złotych. Nierób pierwszej klasy.

  0
  0
 5. janek pisze:

  Pytak bieda jak pieniedzy nie ma ale jak tego oleum nie ma w głowie to tragedia

  0
  0
 6. Paulina Skowińska pisze:

  Sprawdz BIP i nie kłam zarabia około 150 000 tys brutto a jak nie wiesz co to BIP TO ci ułatwie sprawdz w oświadczeniu majątkowym wrescie ludzie się doczekali chodnika na ul Przejazdowej

  0
  0
 7. Pytam pisze:

  a tu znowu pyskówki tych samych nicków! a odpowiedzieć nikt nie potrafi?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).