Charytatywna biesiada na rzecz Karoliny

11 lutego w remizie OSP Aleksandria odbędzie się charytatywna biesiada na rzecz Karoliny. W programie m.in. dania gorące, zimna płyta, dj oraz występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Konopiska.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).