Cena za termomodernizację urzędu wzrosła do 2 766 060,16 zł

Pojawiły się roboty dodatkowe przy termomodernizacji budynku Urzędu Gminy Konopiska. Z początkowych 2 520 898,44 zł cena wzrosła właśnie do 2 766 060,16 zł.

Według informacji opublikowanej przez urząd, roboty dodatkowe polegały na montażu 21 budek lęgowych zgodnie z opinią ornitologa z 09.05.2022r. dostarczonych przez Zamawiającego, skrócenia istniejących barierek nie podlegających wymianie (konieczność ta zaistniała ze względu na prowadzone prace elewacyjne na budynku urzędu – docieplenie), zwiększenia obmiaru robót dekarskich o powierzchnie daszku nad Ośrodkiem Zdrowia, wymianie drzwi znajdujących się na elewacji „C” i „A” z powodu złego stanu technicznego, wymianie starych paneli podłogowych na nowe, przeprowadzono renowacje ścian starego tynku żywicznego, naprawie ościeży podczas prowadzenia prac dot. wymiany stolarki okiennej, wykonanie opaski z kostki brukowej o szerokości 0,5m.

Termin oddania budynku to 31 maja 2023 roku.

Wykonawcą termomodernizacji jest firma Z.P.H.U. MAR-BUD sp. z o.o.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).