Casting do grup mażoretek

W czwartek 29 września w sali lustrzanej hali sportowej w Konopiskach odbędzie się nabór do grup mażoretek. Pewnie widzieliście te piękne dziewczyny w akcji. Teraz każda z Was może zostać jedną z nich.

Początek castingu o godz. 18:00. Mile widziane są wszystkie dziewczyny od 6 roku życia.

GCKiR w Konopiskach

GCKiR w KonopiskachKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).