Była myjnia, nie ma myjni w centrum Konopisk

W 2019 roku pod oknami mieszkańców, w centrum Konopisk, powstała myjnia samochodowa. Myjnia przez długi czas była nieczynna. Wreszcie na przełomie 2020 i 2021 roku zaczęła normalnie funkcjonować. Myjnia cieszyła się sporym zainteresowaniem. Co chwilę można było zobaczyć tam właścicieli samochodów, którzy myli swoje auta. Jak się okazuje, biznes ten nie był zbyt dochodowy.

Myjnia została zamknięta, prawdopodobnie poszło o pieniądze. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że nie dogadali się najemca terenu z właścicielem działki. W marcu 2022 roku myjnia została zlikwidowana.

Szkoda, że w centrum Konopisk taki biznes nie wypalił….

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Była myjnia, nie ma myjni w centrum Konopisk”

 1. Fred Flinston pisze:

  Ta myjnia była Ok al cóż jak właściciel działki znany z zachłanności chciał wiecej zarobić niż właściciel myjni to sie nie ma co dziwic!

  15
  0
 2. INSPEKTOR pisze:

  To teraz właściciel działki , może założyć swoją własną myjnie i robić kasę

  13
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Super! To teraz czekamy aż zaczną rozbierać budynki w Hutkach

  9
  1
 4. Mieszkaniec pisze:

  Kto jest właścicielem działki?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).