Był znak, nie ma znaku

Jakiś czas temu pisaliśmy o absurdalnym znaku zakazu parkowania postawionym przed parkingiem przy Zespole Szkół w Konopiskach. Artykuł przeczytać można tutaj.

Miło nam poinformować, że znak zakazu został usunięty – nie wiemy kto podjął tą decyzję ale w imieniu rodziców dzieci uczęszczających do szkoły – dziękujemy za mądrą decyzję.

Można ? Można !

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).