Bunt radnych wobec wójta i przewodniczącego rady. Efekt? Będą niższe podatki niż zakładano!

Wójt Jerzy Żurek i radni Edward Bałdyga i Jadwiga Majdzik chcieli podwyższenia podatku od nieruchomości na 2023 rok według zaproponowanej stawki przez Żurka. Pozostali radni sprzeciwili się maksymalnym podwyżkom i przegłosowali niższe stawki.

Efektem mniejszym podwyżek będą niższe podatki.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Bunt radnych wobec wójta i przewodniczącego rady. Efekt? Będą niższe podatki niż zakładano!”

 1. Obywatel pisze:

  Jaki bunt, taka sama zagrywka jak ze śmieciami.

  11
  0
  • Marek pisze:

   Zgadza się -nie kłamcie ludzi! Wójt zaproponował podwyżkę podatków 13%, a bunt to by był jakby radni uchwalili podwyżkę 5%. !!!!

   5
   0
 2. Mieszkaniec pisze:

  A za śmieci 34zl bo połowę ludzi nie płaci.

  6
  1
 3. 007 pisze:

  Jaki bunt Radnych koń by się uśmiał. Może jeden radny by się zbuntował i postawił Żurkowi.

  9
  0
 4. Mieszkaniec pisze:

  Jeśli bunt to bunt i nie podnosi się wcale.A to jest dzieciniada.

  14
  0
 5. misia pisze:

  Pani J.Majdzik obejmując mandat Radnej ślubowała Pani obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”. Gmina to terytorium i mieszkańcy. Moim skromnym zdaniem, umieszczenie w Rocie ślubowania zapisu- i jej mieszkańców, nie było bez znaczenia lecz aby podkreślić zapis dobro mieszkańców. Dlaczego Pani, Nauczycielka głosuje na niekorzyść mieszkańców. niech Pani nie szarżuje w głosowaniu, pośpiech to zły doradca Do tej pory miałam o Pani lepsze zdanie,tak się sprzeniewierzyć,fuj!

  18
  1
 6. Ale pisze:

  W Częstochowie są niższe podatki od nieruchomości. Wiocha woła więcej kasy niż miasto !!!

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).