Budżet na 2023 rok przyjęty. Zabraknie blisko 12 mln zł

Rada Gminy Konopiska przyjęła budżet na 2023 rok. Budżet przewiduje po stronie dochodów 63.320.130,38 zł, po stronie wydatków 75.135.303,33 zł.

Przyszłoroczny deficyt gminy wyniesie 11.815.172,95 zł i ma zostać pokryty kredytem.

Z przyjętym budżetem można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Budżet na 2023 rok przyjęty. Zabraknie blisko 12 mln zł”

 1. mieszkaniec pisze:

  Podwyższone podatki, gigantyczne opłaty za śmieci, bardzo drogie bilety na GTV ,kolejne kredyty- Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  9
  0
 2. Obywatel K pisze:

  No to już wiecie za co żurek dostał medal!

  9
  0
 3. Ala pisze:

  Radosna twórczość wójta i przewodniczącego w wydawaniu pieniędzy z budżetu gminy nie zna granic przyzwoitości!
  Przy deficycie 12 milionów zł buduje się dom sołecki w Hutkach. Czy nie ma już ważniejszych inwestycji i zadań?

  9
  1
  • Obywatel pisze:

   No przecież kampania wyborcza, nagle da się zrobić chodnik w Rększowicach i Hutkach, wzdłuż drogi wojewódzkiej, a przecież od zawsze Wójt z Przewodniczącym mówili że się NIE DA !!!
   Dom sołecki w Hutkach, bo Edziu musi zrobić kampanię wyborczą i żonie i sobie, mają nową sołtyskę, która nie będzie zadzierać z Przewodniczącym tylko posłusznie go słuchać i jego żony też.
   Tylko patrzeć jak Miód Malina wróci do remizy w Hutkach, lub coś podobnego.

   7
   0
  • Obywatel K pisze:

   albo pośpiesznie, na koniec rządów robią za publiczne pieniądze inwestycje w swoich miejscowościach. Wiedzą,że ich czas się kończy,miejmy nadzieję.

   5
   0
 4. Paradoks pisze:

  Zastanawia tylko gdzie są ci wszyscy krzykacze ( mietek, romuś z rysiem,i inni) co za poprzedniego wójta wycierali sobie gęby krzycząc,że wój bierze kredyt na DOŁOŻENIE do pieniedzy pozyskanych z zewnątrz? Że inwestował ponad miarę by zrobić jak najwięcej cudzymi pieniędzmi a nie z podatków mieszkańców. Ale….daliśmy sobie wmówić podłą propagandę żura i jego popleczników no to mamy!! Czy chociaż niektórzy przejrzą na oczy przy najbliższych wyborach czy znów dadzą się omamić manipulantom? Chociaż gorszego wójta to już chyba ta gmina nie może mieć.

  6
  0
  • Obywatel pisze:

   Może, poczekaj jak przyjdzie czas przedstawiania kandydatów na wójta, jak myślisz, kogo będzie prezentował i popierał Edek, Mietek, i im podobni, tylko takiego który da się sterować, innego nie będzie bo interesy się skończą, albo skomplikują.
   Na razie jeden wciągnięty jest w kręgi strażackie, tylko patrzeć jak wypłynie ktoś z ramienia KGW.
   Władzy się nie oddaje, władzę trzeba im wyrwać.

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).