Budżet 2017: ochłapy dla Aleksandrii!

W 2017 roku Wójt Jerzy Żurek przewidział dosłownie ochłapy dla Aleksandrii. Nie będzie rozpoczęcia wielomilionowej inwestycji w Aleksandrii, bo muszą się znaleźć pieniądze na termomodernizację budynków, budowę oczyszczalni i kanalizacji sanitarnej w Konopiskach. Aleksandria jako najbardziej dochodowa wieś otrzyma z wydatków majątkowych kwotę 16 000 zł na projekt budowy parku osiedlowego (z funduszu sołeckiego).

W planie inwestycyjnym gminy również jest skromnie. Żurek przewidział budowę oświetlenia przy ul. Gwiezdnej za 55 000 zł, zakup kosiarki z funduszu sołeckiego za 10 000 zł oraz budowę wjazdu do wozowni OSP Aleksandria za 45 000 zł.

Trochę skromnie jak na 41 mln zł budżet.

Dlaczego Żurek tak nie lubi Aleksandrii? Podobne pytania zadawali radni na ostatniej sesji. Dziwne, naprawdę dziwne.

PAWEŁ GĄSIORSKI

wydatki2017 wydatki20171Kategorie:

34 odpowiedzi na “Budżet 2017: ochłapy dla Aleksandrii!”

 1. Kamil pisze:

  wystarczy, że Aleksandria poparła go w wyborach! teraz już jest niepotrzebna. Macie taczkę? umiecie zrobić z niej użytek? to do roboty.

  0
  0
 2. Lukasz pisze:

  Nie bedzie się z hutek martwil że w gminie nic sie nie dzieje.

  0
  0
 3. MD pisze:

  Ludzie już tacy są jak potrzebował głosów to złote góry obiecywał a teraz dupe wypioł na Aleksandria teraz pilnuje swoich interesów i buduje sobie infrastrukturę pod siebie na przyszłość

  0
  0
 4. Paweł Nowak pisze:

  Po co mu Aleksandria skoro chodzą słuchy, że nie będzie już w wyborach startować. Teraz możecie go w d…pocałować.

  0
  0
 5. z hutek pisze:

  I ktoś mi powie że nie.robicie kampanii dla Waszego pryncypala? Artykuł o Aleksandrii i budzecie a tutaj o wyborach. Nie martwcie się niczym, podobno na towarzyszy z PRL ludzie nie zagłosuja, w końcu mamy dobrą zmianę. Redaktorze. Proszę o artykuł ile dostały Hutki? Wójt nas nie lubi, mamy za mało, czemu Pan o nas nie walczy?

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   Podyskutuj z faktami przedstawionymi powyżej.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Mnie nie interesuje Aleksandria. Autor ma jakiś interes że pisze tylko o tej wsi? Jakoś.O innych miejscach nie pisze:) ile kasy poszło każdy widzi, a powinno iść.więcej? Na co?

   0
   0
  • Ten pisze:

   Gąska by chciał może aby Aleksandria przyłączyła się do Blachowni. Jasne ze te matczące cielaki robią kampanie duńskiemu podróżnikówi. Jak tu nie bronić jak się w poprzedniej kadencji kupiło głos za stanowisko.

   0
   0
 6. HD pisze:

  Wydaje mi się, że wice wójt jest z nadania Pana Chudzika i powinna dbać o interesy Aleksandrii / chyba ,że coś się zmieniło /

  0
  0
 7. Jojo pisze:

  Taczka już poszła do remontu ? Stary wydłużony wehikuł ale wójta jeszcze przewiezie do krainy nierobów. Tam napewno się sprawdzi, gorzej z kasą, pewnie tam za obiecanki cacanki takiej kasy jak w gminie i najwyższej w kraju nie dostanie! Koniec takich rządów nierobów! Nawet sali wojt nie chce dla aleksandryjskich dzieci wybudować! Za to pieniądze z Aleksandrii nie parza w łapy i chętnie zabiera się na pensję wójta!

  0
  0
 8. Racjonalista pisze:

  Czy będzie to przestępstwo jeśli poda się liczbę aktywnych adresów IP piszących na tym “forum” w relacji do tych “unikalnych” użytkowników? Pewnie każdy ma świadomość że każda litera wystukana tutaj musi być przechowywana przez około 5 lat. Nawet na Cyprze – wtajemniczony wie o co chodzi. Teraz hakuje się nawet komputery nie podłączone do sieci. Jestem też ciekaw Dlaczego parametr wygaśnięcia gminakonopiska.pl jest ustawiony na 01.06.2019. Czyli gdyby wygrał duński podróżnik to nie będzie już można jechać jak po łysym koniu?

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Tylko pytam bo po wpisaniu gminakonopiska. pl w ogólnodostępny whois wyskakuje takie cos.

   0
   0
  • Wiocha korzonki pisze:

   No i wyszlo szydlo z worka ! Wiemy z jaki!i ludźmi wójt trzyma. Teraz to dolozyles do pieca ! Z takim wojtem to my dalej nie chcemy nic robić! Wsiadła na jedno kołowa brykę i do obibokow wynocha!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Korzonki prawda tak Cię zabolała? Życie w prawdzie to dobre życie, a szczerość to rzadkość w polityce, nawet tej wiejskiej.

   0
   0
 9. Miejscowy pisze:

  Zamiast wybudować dla uczniów i młodzieży sale sportowa razem z zapleczem dla przedszkola,to lepiej wydawać pieniądze na rzecznika – emeryta,ktory zabiera młodym miejsce pracy, wypuszcza wójta i kasa idzie na dziwną promocje, nie wiadomo kogo promującą,ale wiadomo za czyją kasę.Wojtowi należy podziękować, zaczyna skłócać znowu podobnie jak kiedyś Pan z wygody a teraz jego synalek, od Aleksandrii potrzebują tylko kasy a nic konkretnego w zamian! Nawet radny z wasosza jest anty rozwojowi Aleksandrii. Aleksandria nie zostawi tego w spokoju!

  0
  0
 10. Izolbu pisze:

  zmowu afera znowu aleksandria dostala gowno hehe

  0
  0
 11. Jan Izydroczyk pisze:

  najlepiej jest zabrać bogatym i dać im ochłapy. Żurek brnie cały czas w tunel, z którego już nie wyjdzie.

  0
  0
 12. z hutek pisze:

  Nom, afera straszna! Dzwońcie do Ziobry, niech zabiera Dodę i przyjeżdża.

  0
  0
 13. Iwan pisze:

  Ty widzę pod każdym artykułem będziesz zamieszczał ten wpis? Tym razem jako Janusz? czy wrócisz do “z hutek”? a może Niewiadow?

  0
  0
 14. Kamil pisze:

  a może napisałbyś coś na temat?

  0
  0
 15. Janusz pisze:

  Widzę że tępa propaganda z wykorzystaniem czerwonych literek i wątków wyrwanych z kontekstu nic na tobie nie robi. Natomiast jak sie napiszę prawdę informacyjną to już was to boli. Śmieszki z was są.:):):)

  0
  0
 16. HD pisze:

  Czegoś tu nie rozumiem . Przecież Aleksandria ma swojego człowieka na stanowisku wice wójta , Dlaczego Pani wójt nie dba o nasze interesy ,przecież jest na stołku dzięki pomocy pana Chudzika ?

  0
  0
 17. z hutek pisze:

  Do Pana Gasiorskiego: jutro pisze pismo do twojego stowarzyszenia, któremu się poskarzyles na proces o zniesławienie. Stosuje Pan tutaj cenzurę rodem z PRL i zobaczymy co na to odpisza. Jakim prawem wpis Janusza został z tego i innych wątków usunięty? Wstydzi się Pan swojej przeszłości i działań?

  0
  0
 18. z hutek pisze:

  To jest skandal żeby z forum znikały wpisy albo autor pozmieniało po cichu nicki piszących!

  0
  0
 19. z hutek pisze:

  To jest szczyt bezczelności. Rozesle opis tej sytuacji do wszystkich stowarzyszeń dziennikarskich żeby zobaczyli jakie praktyki Pan stosuje!

  0
  0
 20. Kamil pisze:

  z hutek, ty nie potrafisz zebrać myśli i napisać raz i z sensem tylko zawsze po kilka wpisów? co trochę coś ci się przypomina? 16,26 wpis, 16.28 wpis. 16.29 wpis, 19.03 wpis. Opamiętaj się oszołomie! Oczywiście wolno, ale to świadczy o poziomie twojej inteligencji, a właściwie o jej braku. Nooo,ale możesz oczywiście nabijać licznik strony.

  0
  0
 21. Janusz pisze:

  Sytuacja z usuwaniem postów opisujących prawdę przez pana Pawła Gąsiorskiego ukazuje tylko i wyłącznie jakim jest kłamcą i manipulatorem.

  0
  0
  • Barnaba pisze:

   se załóżta swoją własną stronkę i se piszta co chceta. Najlepiej pochwały lenia wójta! cokolwiek z hutek by pisał, bo on tylko ciągle o podróżniku duńskim (ALERGIA?) to ten “duński podróżnik był dobrym gospodarzem! Jeśli kto uczciwie się rozejrzy to zobaczy ile zrobił dla gminy! a ten leniwy wójt dbał poprzednio jako vice i teraz dba tylko o siebie!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Mamy tą i nie omieszkam zgłosić do SDP jakie praktyki stosuje Pan Gasiorski- usuwanie postów bez żadnych podstaw to cenzura. Wy możecie pisać co chcecie to ja też. Nie broncie tak już, stracona sprawa, ludzie w wyborach 2 lata temu już go skreślili. Taki gospodarz że jego kandydatka została znokautowana. Bezdyskusyjnie.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   z hutek zgłoś, napisz też do Przyjaciółki i Bravo Girl. Ciekawe co mu zrobią?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Na Małą przyjadę zapytać co to za standardy:) będziecie wszyscy na.zebraniu? Redaktor też zagląda?

   0
   0
 22. Znawca pisze:

  Lepszego manipulatora na tym forum nie ma jak ten z hutek. Cały czas mąci i chce z wójta zrobic idola! Nieudacznik zostanie zawsze miernota!!!!!!

  0
  0
 23. z hutek pisze:

  Prawdę pisze, a cwaniaka z Małej duża boli:)

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).