Budżet 1,3 mln zł – zarobek 65 tys. zł

Biorąc pod uwagę budżet Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, który wynosi blisko 1,3 mln zł, dyrektor centrum – Iwona Lisek nie zarabia jakiś kosmicznych pieniędzy. Lisek za swoją pracę w zeszłym roku otrzymała 65 432,28 zł. Porównując jej pensję do Jerzego Żurka czy Jadwigi Janik, to Lisek zarabia grosze.

Ale cóż, w gminie są osoby lepiej zarabiające i gorzej. Wszystko zależy od Wójta.

Poniżej oświadczenie majątkowe Iwony Lisek.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

24 odpowiedzi na “Budżet 1,3 mln zł – zarobek 65 tys. zł”

 1. Profesor pisze:

  Panie Redaktorze – dokładny adres mieszkania Pani Iwony Lisek powinien zostać wykreślony (wyciemniony).
  A zarobki? jak na wkład pracy Pani Dyrektor mizerne! a już w stosunku do głównej księgowej?! To ileż tam zarabiają zwykli pracownicy?!
  Niesprawiedliwe.

  0
  0
 2. witek pisze:

  Wielkie gratulacje składam dla Pani Iwonki za ogromny wkład pracy dla naszej gminy w rozwoju kultury i sportu. Szkoda,
  że musi wysłuchiwać rożne brednie ze strony wójta i przewodniczącego, dyletantów nic nie potrafiących, są oni tylko zakałą
  w działalności gminy. To, że mało zarabia to rezultat oceny jej pracy przez wójta, który tylko dba o własną kieszeń zarabiając 200 000 zł za nic nie robienie. Takich pracowników jak Pani Iwonka winno się dobrze wynagradzać.

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   Witek a na co idą te pieniądze z budżetu w wysokości 1 mln 300 tys. zł?

   0
   0
  • Ona pisze:

   Paweł , na to pytanie z pewnością odpowie nam wójt! Chociaż tyle może uda mu się załatwić!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Jak będziesz w gazeciarni spytaj vice. Przecież na pewno na zebraniach wam opowiada:) gołym okiem widać że Pani lisek robi kawał roboty, jak również to że poprzednik w ogóle jej nie cenił bo nie płacił więcej!!!! Jak to? Najlepszy wg was wójt w historii kosil 150 000 zadluzyl gminę na 16 milionów a nie stać go było aby jednego z najlepszych pracowników gminy docenić i dać więcej kasy??

   0
   0
  • Anzelm pisze:

   Ta miernota co ja tak bronisz nie potrafi Pani Lisek podnieść wynagrodzenia! Ten nieudacznik tylko widzi swoje koryto i dba aby nie było puste! Wielkie nieba czy ktoś w kraju zarabia 200 tys zł na stołku wójta ,nic ale nic nie robiąc pożytecznego dla mieszkańców gminy!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Anzelm poprzedni wójt miał kilka lat a zadbał tylko o swoje koryto. Najśmieszniejsze jest to że robiąc mu kampanie plujecie na niego, i pokazujecie jak wiele błędów zrobił przez 12 lat!!

   0
   0
  • Rak pisze:

   Agent , my oceniamy tego nieudacznika! Takiego miernoty ta gmina jeszcze nie miała za wójta! Żurek za 500 dni będzie na zielonej trawce!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   To że wy oceniacie mnie nie obchodzi :) ja oceniam kogoś innego kto miał więcej czasu a dbał tylko o swoją kiesę!!!

   0
   0
 3. Ola pisze:

  Kasa 1,3 mln pewnie idzie na promocję wójta i przewodniczącego. Takie imprezy jak Hutkach popijawa i pohulanka ,, Miód malina,, płacone są zapewne z tej kasy! Słynne cateringi w wykonaniu baru prowadzonego przez rodzinę broszki też chyba płaci się z tej kasy! Przykładów można by mnożyć bez końca! Nieudacznik pewnie musi spłacić zobowiązania​ przedwyborcze!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Budżetem poszczególnych jednostek to chyba zarządzają dyrektorzy! Oskarżasz panią dyrektor o przeznaczenie ich na hulanki wojta? Pomyliłeś wójtów. To poprzednia władza robiła sobie przy każdej okazji imprezki na hali

   0
   0
 4. Jan pisze:

  Wydając taka kasę na promocję wójta i przewodniczącego gmina zmuszona jest do zaciągania kredytu. Za 500 dni uwolnimy się od tych panów!

  0
  0
 5. krajan pisze:

  agent z hutek czyżby ciebie też nie zaprosili na imprezkę w Dniach Konopisk 2017 ??? ale jaja!!!!!!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Nie jestem strażakiem więc nie byłem. Z tego co wiem wójt imprezy nie.robil. Radny Górniak najlepiej to wie dlatego nie pluje!:)

   0
   0
 6. Alina pisze:

  Miernota zamiast niedorzecznikowi płacić 1700 zeta za asystę podczas imprez, to lepiej dać to dla Pani Lisek! Dyrektor Lisek potrafi wspaniale odpracować tę kasę, nie jak nic nie robiący niedorzecznik!

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  TW Agent,Ty sobie radnym Górniakiem gęby nie wycieraj. A imprezka była o czym napisał lokaj 09. 06 2017 o 15,10 oraz Kmieć -9 czerwca 2017 o 15:02. Wobec powyższego masz mierne wiadomości albo ściemniasz.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Hehehehe… Lokaj i Kmiec? A kto to? Skąd ma informacje? To są teraz Pana autorytety? Śmieszne!!! Jak Adolf napisze ze nie chciał to też Pan uwierzy i potwierdzi?

   0
   0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Dlaczego mam wierzyć tobie a im nie? Ja tylko podałem kto i kiedy napisał tak jak ty 14 czerwca 2017 o 20:56. Wg ciebie wszyscy pod pseudonimami piszą bujdy, ty też.

  0
  0
  • Basia pisze:

   P. Górniak , masz Pan święta rację! Tych co tak broni przeinaczajacy fakty Agent wie doskonale jak chleją obecni przy władzy ! Potem po takiej mocno zakrapianej imprezce niektórzy broszkowaci szukają pogubionych górnych protez z zębami!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Słyszałem właśnie ze agent nie trzezwieje. Stoczył się na swoje miejsce. A po co mu zeby? Donos może pisać bez zębów!:)

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Panie Górniak Pan wykonuje rozkazy swojego Pana więc o samodzielne myślenie Pana nie podejrzewalem

   0
   0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Twoje podejrzenia mam gdzieś. Już Ci raz pisałem że ja mam tylko swoją panią. Reszta może mi skoczyć. Z rozkazów wyrosłem. Czytając Twoje wpisy, to można być pewnym że jesteś sterowaną marionetką. Na Twoim miejscu wstydził bym się spojrzeć w lustro.

  0
  0
 10. Znawca pisze:

  Kompromitacja na całą gminę i nie tylko w doborze ze strony wójta członków komisji na dyrektorów szkół. V-ce Wójt od oświaty Kalina Podła pokazała swój kunszt jak można spiepszyć konkursy na wybór kandydatów na dyrektorów szkół. Brawo a może wstyd panie Żurek, że za pana aprobatą mogą zdarzać się takie cuda. Ale cóż jaki pan taki kram! Towarzystwo do wymiany, niech nie robią obciachu. Kuratorium Oświaty śmieje się od ucha do ucha z takiego poziomu przygotowanych konkursów.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).