Brawo Wójt! Gmina otrzyma aż 22 tys. zł!

Ogromny sukces gminy Konopiska. Dzięki wnioskowi złożonemu przez urząd, gmina otrzyma 22 029,30 zł dofinansowania na Program Rewitalizacji Gminy Konopiska. Całość będzie kosztować 24 477 zł. Dofinansowanie w tegorocznym projekcie otrzymało 18. gmin z woj. śląskiego.

To jeden z największych sukcesów Jerzego Żurka w tej kadencji.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

40 odpowiedzi na “Brawo Wójt! Gmina otrzyma aż 22 tys. zł!”

 1. Biedronka pisze:

  W istocie ogromne dofinansowanie! No, ale i tak jest to za czasów Żurka ogromny sukces!Ha!ha!ha!

  0
  0
 2. Rodak pisze:

  Pokazał wojt, jak traktuje gminę! Kreował się na super specjalistę od kasy unijnej i co? Śmiechu warte to co pozyskał! Poprzedni wójt dla gminy potrafił ściągnąć ponad 100 milionów złotych! Obecny tylko jak koza kłamczucha – dużo mówi i nic z tego nie ma! Dobrze,że za 500 dni pokażemy mu drzwi i dowidzenia!

  0
  0
 3. Izolbu pisze:

  hehe

  0
  0
 4. Tadeusz pisze:

  To co lepiej nie mieć tej kasy? Bo gniewnych nie rozumiem.

  0
  0
 5. Przecinak pisze:

  Kłamstwo goni kłamstwo! Nieudacznik oszukał wyborcow ,że stworzy lepsza gminę, pozyska dużo środków z unii! Mamy tego efekt 22 tys złotych! Niesamowity wysiłek miernoty! I po co było tak ujadac ? To co zrobił wójt wcześniej i taka ściągnął kasę, to długo musimy czekać na podobnego gospodarza! Nieudacznik niech idzie i nie wyciaga ostatnich groszy z gminy! Takich cwaniaków nam nie potrzeba!!!!!

  0
  0
 6. skaczący z radośći pisze:

  Co to za projekt za 24477zł? Co będzie rewitalizowane? Do czego to przypasować?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Beda rewitalizowac tchorzy i bylych konfidentow z czasow PRL. Mozecie zglaszac rewitantow :-) spieszcie sie ludziska bo w gminie jest jedna persona na ktora lekko pojdzie.z.20000. Zatwardzialy komunista z niego.

   0
   0
  • Sam pisze:

   Tw agent nadajesz się tylko do szamba! Twoje pomysły są nic nie warte ! A poziom można porównać do mocodawcy nieudacznika! Przypomnimy techmet- metalzbyt i udawanie wariatkowa!

   0
   0
 7. Rydz pisze:

  Będą brać za łby takich co przez gazetę chcą zabłysnąć wielkim talentem w gminie! Już tyle zakładów rozłożył, teraz robi lans aby mieszkancow oglupic jak było w poprzednich wyborach! Obiecywał złote góry , a wyszło że miał problem załatwić nawet 20 000 zł na strategię gminy. Cienki Bolek , tylko chamstwo i nieudacznictwo
  mu wychodzi ,nie wspomnę najwyższej pensji wójta w kraju! Do kitu z takim nieudacznikiem!

  0
  0
 8. Od wojta pisze:

  Wydano szmatlawca , który wypisuje pseudo osiągnięcia nieudacznika! Biedaczysko zapomniało o wpisaniu swoich bubli inwestycyjnych! Proszę zobaczyć jak wygląda przystanek na ul. Częstochowskiej obok Eliko, albo pod starą gmina chodnik z różową farba wylana na kostkę brukową! Zobaczcie prawdziwego gospodarza ! Chce się promować a słoma z butów wychodzi!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Panie Gasiorski, wpis uzytkownika od wojta jest obrazliwy i niezgodny z regulaminem. Obraza Pana portal piszac o nim “szmatlawiec” bylego wojta nazywa “nieudacznikiem. “Osobiscie zgadzam sie z tym wpisem bo to fakt, niemniej jednak jest on niesmaczny i w takich slowach nie powinno sie pisac o Panu i naszych poprzednich wlodarzach.

   0
   0
  • Pasikonik pisze:

   Jaki z niego gospodarz?! to zwykły zarozumiały nieudacznik. Gmina mogła pozyskać kasę unijną i zmodernizować oświetlenie, oszczędzając każdego roku około 200 tys! Dupek zrezygnował z wniosku, bo to był wniosek Pana Sochy!
   Szkoła w Konopiskach mogła być remontowana za unijne pieniądze! Nie! lepiej zedrzeć z podatników!
   Po chol…ę zrywa dobry styropian? mało? to dołożyć, podobno można!
   Znowu partaczy kolejną inwestycję.
   Stać go na wydawanie naszych podatków na całość zadania, a nie stać na dołożenie do unijnych 15-20 procent?!
   To się nazywa NIEGOSPODARNOŚĆ!

   0
   0
  • Kamil pisze:

   jedyne co dobre w tej gazetce to artykuł gdzie sam nieudacznik przyznaje że “Zadłużenie gminy jest na bezpiecznym poziomie”.
   I czego ten Agent z hutek rzuca się jak wsza na kołnierzu?
   Sam jego pryncypał przyznaje to publicznie.

   0
   0
 9. TWAgent pisze:

  No co jest redaktorku. W weekend nie sypia groszem ze nie reagujesz? Oj sponsor nie bedzie zadowolony.

  0
  0
 10. Paź pisze:

  Nieudacznik już zaczął popisy z bibułą przedwyborczą. Promocja jego osiągnięć to totalna porażka. Załatwił dla gminy aż 22 tys. zł, a sam kasuje dużo więcej , bo ponad 200 tys zł. Typowe dla niego obieranie z kasy naszych mieszkańców! Inwestycje wykonywane za czasu nieudacznika to pasmo porażek, same buble, przy wydawaniu olbrzymich nakładów finansowych z budżetu gminy. Sam żadnych pieniędzy nie pozyskał. Slizga się na projektach i pozostawionej kasie z poprzedniego okresu z rozliczń zadań unijnych, które poprzednia władza załatwiła. Dla tego człowieka szkoda dawać jakiekolwiek poparcie. Chamstwo i cwaniactwo króluje w gminie na dzień dzisiejszy!!!!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Slizga sie piszesz z 16 mln dlugu z poprzednich rozliczen? Masz racje. Na 16 mln poprzedni wojt zadluzyl gmine!! Wszystko jest w BIP

   0
   0
 11. Franek pisze:

  zapominasz tylko Agent ,jak zwykle, że dzięki tym 16 milionom sprowadził do gminy i zainwestował za ponad 10 miliony!
  A jeszcze ponad 5 baniek zostawił “w spadku” nieudacznikowi żeby miał z czego spłacić!
  Tylko,ze tobie Agencie pamięć szwankuje. Oj, chory ty jesteś człowieczku, chory z zawiści.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   16 mln dlugu zrobil zeby zainwestowac 10 . Nonono… interes zycia. A przez cala ostatnia kadencje na sama tylko pensje tego Pana poszlo 600 000 zl. Jaki gospodarz? Ustawil sie na cale zycie. Ile wydoil z gminy przez 12 lat? A rada tylko mu pensje podwyzszala bo w koncu mial wiekszosc to mu nie podskoczyli. W spadku poprzedni wojt zostawil dlugi i wstyd na.cala polske po wyroku sadu w Gliwicach.

   0
   0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  Ty Agent próbujesz wykorzystać w celu kłamliwej interpretacji nawet to, że Frankowi uciekło jedno zero o czym wszyscy którzy interesują się rozwojem gminy wiedzą. Tylko Ty jeden udajesz że jest inaczej. Żeby Ci rozjaśnić w głowie to zachęcam do lektury: UCHWAŁA NR 207/XXVIII/2017 RADY GMINY KONOPISKA
  z dnia 31 stycznia 2017 r. Strategia Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2016-2020 str 73 tabela 31. Jak zliczysz tylko dochody majątkowe z UE. za lata 2011-2014 to jest to kwota ponad 26,356mln.zł. Wstyd i obciach to przynosisz Ty gminie. Jakoś na temat wyroku nie ma wpisów osób poszkodowanych, tylko ty nad tym płaczesz i smrodzisz. Chłopie jak możesz patrzeć w lustro, pomyśl, bo życie jest takie krótkie. Zreflektuj się.

  0
  0
  • Poborca pisze:

   On Panie Górniak nawet jak spojrzy w lustro to i tak nic nie zobaczy. Pustka.
   On ma tylko trzy “dyżurne”tematy:dług,który pozwalał inwestować i spokojnie mieścił się w przepisach, wyrok,który jego mocodawcy spowodowali,a który już jest chyba nieważny i nie wolno go wypominać, i opłacanie,rzekomo,właściciela tej strony internetowej. Nikt Panu Redaktorowi nie płaci, ale ta durnota nie jest w stanie tego pojąć,bo i czym? jak rozumku zero?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Redaktor prowadzi swoja.firme i pisze w 20 gminach wojewodztwa za.darmo. to sie doskarbowki nadaje. Panie Gorniak jak Pan moze patrzec w lustro? Sa pewne granice a wy tutaj wszystkie przekroczyliscie. Ale ludzie was rozlicza jak prawda o tym co wasz przyjaciel po wyborach wykrecil wyjdzie na jaw. Anetka ma dlugi jezyk, a w polityce takie rzeczy ida w swiat.

   0
   0
 13. Franek pisze:

  Miało być że sprowadził dla gminy 104 miliony. sorki.

  0
  0
 14. Brygida pisze:

  Oj,podoba mi się co Poborca piszesz! Tak właśnie jest. Kret kopie przed siebie choć ślepy! Jak i tutejszy Twagentcina.

  0
  0
 15. Górniak Stanisław pisze:

  Widzisz TWAgent, nawet nie mogę Ci odpowiedzieć bo choć dużo napisałeś to nic nie napisałeś. Taki oksymoron.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Jak pan nie ogarnia co napisalem musimy z tym zyc. Ludzie widza jaka propagande sieje ten portal.

   0
   0
 16. Republikanin pisze:

  Taką propagandę na jaką sobie komentowane tu osoby i działania, zasługują.
  TW Agent, kto to jest “wasz przyjaciel”? bo mój nie, więc jaki “wasz”? co takiego i kto nawywijał?
  Jak ci napisał Pan Górniak dużo napisałeś i nic nie napisałeś.
  Mielisz tylko ciągle swoje urojenia. Idź się leczyć chłopie!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… cala wies wie kto placi i komu zalezy , a wy udajecie ze biale jest czarne:) pewnie snujecie sobie plany jak to bedziecie rzadzic , ale zla wiadomosc – to nie nastapi! Pozdrowcie Anetke i podziekujcie ode mnie ze sprzedala taki ciekawy watek:)

   0
   0
 17. Górniak Stanisław pisze:

  Agent od snucia planów to jesteś ty, już tu obiecywałeś że będziesz wójtem. Ale od planów do realizacji daleka droga. Już jeden obiecywał harmonijny i dynamiczny rozwój naszej gminy. I co psińco. Obiecywał pokorę którą pokazał w stosunkach międzyludzkich.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Bo bede:) i zrobie w gminie porzadek raz na zawsze. Skonczy sie panoszenie Wasze i innych. Jam jest wybawiciel ktory narod Konopisk wyzwoli od agentury i innych patologii.

   0
   0
 18. Realista pisze:

  Gmina Blachownia otrzymała ponad 2 miliony na wymianę oświetlenia na lampy ledowe w ramach przyznanych środków unijnych. A nasz Geniusz nieudacznik zrezygnował z dotacji unijnej w wysokości ponad 80% na wymianę oświetlenia na lampy ledowe w naszej gminie która załatwił wójt Socha! Pan Górniak kiedyś pisał jakie oszczędności można i by uzyskać na takiej wymianie. Jesli dobrze pamietam to okolo 200 tys złotych rocznie.Teraz za pieniądze z kasy podatników buduje i zakłada nowe oświetlenie na Piłę i w Aleksandrii! To się nazywa gospodarność wójta Żurka! Zostało mu jeszcze 500 dni w gminie na fotelu wójta i potem fora ze dwora! Nigdy więcej takich nieudaczników na wójta nie wybierajta!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Nic nie zalatwil poprzedni wojt. Gdyby zalatwil kase przelew grzecznie wplynal by na konto gminy, a nikt kasy by nie zwracal. Poprzednik mial tylko plany, a od planow do pozyskania kasy daleka droga, tak jak z centrum przesiadkowym. Ot cala wasza filozofia chrystianizacji tego Pana!!gmina byla tak zadluzona ze jedyne co godnego uwagi zrealizowal z rada gminy w ostatniej kadencji w mojej opinii to podniesienie sobie pensji do 150 000!!

   0
   0
 19. Sądny pisze:

  Agencie , jeśli coś chcesz napisac,to najpierw sprawdź w zapisach fiszek złożonych przez gminy i akceptowane przez samorządy regionu częstochowskiego. Geniusz Nieudacznik zrezygnował zaraz na początku swojego urzędowania z modernizacji oświetlenia ulicznego zastępując to rozbudową kanalizacji. Zrezygnował również z centrum przesiadkowego w którego zakres wchodziła dalsza rewitalizacja rynku w Konopiskach oraz budowa ciągów rowerowych (chodników) do centrum Konopisk. Do tego zaliczyć trzeba tez modernizację Strażnicy w Konopiskach. TO WSZYSTKO BEZPOWROTNIE STRACIŁ GENIUSZ NIEUDACZNIK ! Mieszkańcy będą mieli mu za co niedługo dziękować!!!!!!!!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Sadny jak mozna zrezygnowac z.czegos czego sie nie mialo? To ze poprzednik cos sobie wymyslil ale nie zapewnil finansowania to bezuzyteczny papier. Sam teraz zreszta napisales co Zurek zrobil zamiast planu poprzednika. A modernizacja remizy???? Kazdy strazak wie ze ze wzgledu na wybory zeby nie wspierac kandydata strazakow, (dziwne bo swego przyjaciela komendanta) poprzednik specjalnie nie zrobil termomodernizacji. Czysta polityka, a teraz wy robicie brudna kampanie. Zenada. A wojtem i tak zostane JA. Stac.mnie wiec za polowe kasy obecnego.

   0
   0
 20. Spokojny pisze:

  Agent , ty już pokazałeś jak masz zjarane pod kopułą! Nieudacznik idzie dalej jak slepiec robiąc te same błędy i każda inwestycje rozkłada poprzez niechlujstwo przygotowania zadania i nadzór nad jego realizacją!
  Następny rozdział zaczyna pisać przy docieplaniu ścian starej hali sportowej i szkoły w Konopiskach! Dobrze zamocowany , pełnowartościowy styropian zrywa się że scian budynku aby położyć nowy! Co to za wójt co marnuje nasze pieniądze! Przecież można nałożyć druga warstwę styropianu,nie zrywając obecnej ! Ale miernota nawet nie pofatygował się i nie dokonał oceny docieplenia tych ścian! Gospodarz z wójta żaden! Jeszcze nie było tak słabego wójta w gminie Konopiska jakim jest obecny włodarz! KATASTROFA dla GMINY !!!!!!!

  0
  0
 21. TWAgent pisze:

  Hejehe…. po 23 godzinie 2 rozne nicki i wpisy o zrywaniu styropiaanu w dwoch roznych miejscach. Hehehe… cyrk… wasz pan znow zapomnial wyslac co macie pisac a sami nie potraficie?:) nikt tego portalu nie czyta, a jak czyta to skutek wrecz odwrotny. Polecam WKonopiskach pl

  0
  0
 22. Woźny pisze:

  Tak nie przemyslanej inwestycji jaką jest remont szkoły i sali gimnastycznej jeszcze w Konopiskach nie było. Mamy nieudacznika i pasmo spiepszonych inwestycji . A do tego miernota załatwił aż 20 tys zł z Brukseli jako jego WIELKI SUKCES W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW UNIJNYCH!!!!! Takiego mamy wójta geniusza . WSTYD !!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).