Brakuje blisko 800 tys. zł ze środków zewnętrznych

W pierwszym półroczu 2016 roku, z planowanych 1 911 097,40 zł Gmina Konopiska otrzymała tylko 111 996,13 zł z funduszy zewnętrznych. Do tej kwoty dojdzie jeszcze dofinansowanie przyznane po I półroczu na zakup samochodu dla OSP Rększowice (535 820,32 zł) oraz dofinansowanie na przebudowę ul. Lipowej (202 680 zł) i Różanej (267 837 zł).

Do inwestycji, na które gmina miała otrzymać dofinansowanie zewnętrzne w wysokości ponad 1,9 mln zł, na dziś gmina będzie musiała dołożyć z własnego budżetu kwotę 792 763,95 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI

dotacje2016Kategorie:

18 odpowiedzi na “Brakuje blisko 800 tys. zł ze środków zewnętrznych”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Te 800 000 zł brakuje tylko w tym roku. Ile brakowało w zeszłym? Ile będziemy musieli dorzucić w przyszłym?

  0
  0
 2. Racjonalista pisze:

  Tak jak w poprzednim mało rzeczowym artykule – dane sprzed wakacji. Czy na pewno oddaje to sytuacje na dzień dzisiejszy? Równie dobrze można było użyć rozliczenia zaraz po pierwszym kwartale lub jeszcze wcześniej i napisać że brakuje 1,9 mln.

  0
  0
 3. AA pisze:

  Przed wakacjami to były tylko krzywe wiaty!

  0
  0
 4. Kasjusz pisze:

  Brat wlazl na wiate zeby miec dobry widok na plebanie i pokrzywil?

  0
  0
  • Janek pisze:

   Idąc w kierunku chałupy z miejsca gdzie jak zwykle nachlał się jak wieprz, zahaczył i pokrzywil dobra wiatę. Ciągle na ssaniu , jedynie Parzymiechy mogą pomóc!

   0
   0
 5. Sucha pisze:

  Pic na wode. Zadania sa rozpisane na 2016 jak i 2017. Z tego dokumentu nic nie wynika. Manipulacja faktami, ale czegoz mozna sie spodziewac po niezaleznym “redaktorze”.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   z założonego na ten rok planu inwestycji za pół roku zrobili tylko 10%!
   Niestety nie ma możliwości porównania jak to było w latach poprzednich bo urząd nie zamieszcza w biuletynie informacji publicznej informacji z wykonania budżetu za pół roku.?? (co na to instytucje nadzoru?).
   No a trudno porównywać pół roku z rocznym wykonaniem.
   Niech więc najpierw panie Kac-jusz urząd zamieści dane (chyba, że są tak schowane, żeby nie można ich znaleźć!?)żeby można sobie porównać.
   Informacja o wykonaniu inwestycji za pół roku jest zamieszczona w poprzednim artykule nt.”pracowitości” wójta i jego załogi.(podaję to na wypadek gdyby znów jakiś niedo-rzecznik udawał – ??- głupiego.
   Oj, nie napracują się przy takim wójcie urzędnicy!

   0
   0
  • Kasjusz pisze:

   Ogarnij sie. Mamy pazdziernik, a dokument jest z czerwca. Dobrze jestes zorientowany. Moze to Ty jestes naszym bylym moznowladca, moze cwaniakiem i wiernym sluga z kiosku, albo innym cwaniakiem z bolaca buzia po usunieciu koryta?

   0
   0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   Nie bardzo wiem czego Sucha nie rozumiesz? “Myślenie” wyschło? Ja tu widzę w kolumnie “Nakłady w 2016 roku” – 1 911 070,40 złotych środków obcych. I jak byk autor tej tabeli napisał że tabela dotyczy okresu 01.01.2016 do 30.06.2016r. To co ma być w roku 2017 jest w innych kolumnach. Więc nie ma co mydlić oczu ludziom. Ludzie potrafią czytać i “mgła” im wzroku nie przesłania.
   Bardzo ważne jest to co napisał Kamil. Faktycznie na bipie nie można znaleźć tych informacji do porównania. Czyżby celowo?

   0
   0
 6. Kasjusz pisze:

  Nie Kamil tylko Jerzy. Czerwiec moja Pani, nie ma juz o czym pisac?. Dla postronnej osoby takiej jak ja te kolumny nic nie mowia. Swiadcza tylko o waszej prymitywnej propagandzie. Dobrze ze wy jestescie zorientowani. W koncu z posady na posade, caly czas na urzedniczych stanowiskach.

  0
  0
 7. Myśliciel pisze:

  Żurek wez i przegon tego niedorzecznika, Wstyd ci Tylko przynosi!

  0
  0
 8. Izolbu pisze:

  hehe dziala na szkode ten niedorzecznik

  0
  0
 9. Paulina Skowrońska pisze:

  No ,no ! Ale mnie obraziliście! Porównując mnie, że to “sam wójt Żurek” pisze jako Kamil, to dla mnie obraza!
  do Izolbu: masz rację, niedorzecznik nie tylko działa na szkodę wójta, gminy, na swoją własną no i …PSL-u. Ci zawsze zachowywali się jak chorągiewki, albo mówiąc dosadniej jak te sprzedajne dzi…i. Byle się załapać do władzy.
  Szkoda tylko, że niektórzy wartościowi ludzie też się złapali na ten lep.

  0
  0
 10. Kasjusz pisze:

  Pani Paulino, prosze czytac ze zrozumieniem. To mamy jako mieszkancy rozumiec ze Pani pisze pod nickiem Kamil? Ale niedorzecznika pieka uszy:) zdziwicie sie przed wyborami kim jestem, a ujawnie sie zeby pogadac o konkretach. Macie w waszym zaufanym kregu ludzi z dlugim jezykiem:)

  0
  0
 11. Kamil pisze:

  Znowu podw9jne nicki. Ale zamieszanie!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).