Braki prądu na terenie gminy

Mieszkasz w Jamkach, Kowalach, Korzonku, Leśniakach czy w Konopiskach na Opolskiej, Śląskiej i Polnej? To na pewno nie masz prądu. Po wczorajszych opadach śniegu, zerwało linię napięcia. Od rana cały czas trwają pracę, by przywrócić prąd Mieszkańcom.

Według informacji z Tauronu, prąd ma zostać przywrócony w ok. godz. 18:00.

Wszelkie uwagi możecie kierować do Tauron Dystrybucja, o ile się dodzwonicie…

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).