Bo Żurek ma inne priorytety

Wszystkie gminy w naszym województwie, w tym gmina Konopiska, otrzymają środki w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład. Większość wyda przyznane pieniądze na budowę dróg, kanalizację, wodociągi czy budowę przedszkoli. Nieco inne priorytety ma Wójt Jerzy Żurek.

Pieniądze, które trafią do gminy Konopiska, zostaną przeznaczone na: 2 087 210,65 zł – rozbudowę i nadbudowę istniejącego budynku usługowego wraz z niezbędną przebudową na potrzeby Domu Seniora w Konopiskach; 2 430 000 zł na modernizację boiska i instalację oświetlenia przy stadionie w Konopiskach oraz na przebudowę ulicy Szmaragdowej w Konopiskach – 4 425 876,04 zł.

Pieniądze otrzyma również Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Na przebudowę drogi powiatowej nr 1051 S w Kopalni, powiat otrzyma 3 800 000 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Bo Żurek ma inne priorytety”

  1. dlaczego nie pisze:

    błazen jak zawsze

    28
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).