Bo urzędnicy mają weekend, musi być ślisko na drogach w gminie!

Jest źle, jest fatalnie, a służby drogowe nic nie robią. O ile drogi wojewódzkie wyglądają w miarę, to co do pozostałych można mieć wiele uwag. Drogowcy niby robią, co mogą, ale nadal na drogach jest ślisko. Wkrótce kolejne opady śniegu i kolejny problem dla włodarzy. Albo bezpieczeństwo i wydanie pieniędzy na odśnieżanie i posypywanie dróg gminnych, albo oszczędności i pobieranie wysokich wynagrodzeń.

Zresztą, to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, gdy za czasów Wójta Jerzego Żurka po drogach w gminie Konopiska jeździ się fatalnie.

Przygotujcie się na fatalne warunki drogowe w całej gminie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Bo urzędnicy mają weekend, musi być ślisko na drogach w gminie!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    A czy nikt mądry naprawdę nie wpadł na pomysł, że dróg powiatowych NIE OBSŁUGUJE gmina ?

    5
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).