Blisko 25 tys. zł dodatku specjalnego Jerzego Żurka!

2016 rok był bardzo dobry dla prywatnych kieszeni gminnej władzy w Konopiskach. Wójt Jerzy Żurek każdego miesiąca pobierał 2062,73 zł (24 752,76 zł rocznie) dodatku specjalnego do swojego ogromnego wynagrodzenia. Nieco mniejsze kwoty dodatku dostawał jego zastępca – Zofia Kuśmierska, którego każdego miesiąca ma przelewane 882,44 zł (10 589,28 zł rocznie). Najbardziej pokrzywdzona w tym towarzystwie jest Jadwiga Janik – skarbniczka gminy, która otrzymuje tylko 426,62 zł (5119,44 zł rocznie) dodatku specjalnego miesięcznie.

Pozostali pracownicy Urzędu Gminy Konopiska mogą im tylko zazdrościć.

Aha, w środę przedstawię listę dodatków za 2015 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

25 odpowiedzi na “Blisko 25 tys. zł dodatku specjalnego Jerzego Żurka!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  biedny ten nasz wójt, tylko 25 000 zł rocznie dodatku uuu :(

  0
  0
 2. Brygida pisze:

  w tej gminie żaden wójt nie doceniał skarbnika! a bez niego g…o zrobi! Traktują skarbnika jak tylko i wyłącznie księgową. To skarbnicy zarządzają pieniążkami, to oni układają budżet i gimnastykują się jak go wykonać przy często nie rozumiejącym nic wójcie, to skarbnik musi znaleźć paragraf wydatku z jakiego można by zaspokoić pomysły W/B/P. I to skarbników można zwolnić na byle zachciankę szefa jeśli tylko ma większość w radzie. A czy ta skarbnik zasługuje na więcej to już nie wiem. Raczej nie, bo wójt nic nie robi to i księgowość ma mało do roboty, a jeszcze ciągle są pomyłki w księgowości. To już wójt oceni, to jego prawa ręka. Poprzednik też chyba nie doceniał swojego skarbnika.

  0
  0
 3. Zkonopisk pisze:

  Żyć nie umierać

  0
  0
 4. z hutek pisze:

  Panie redaktorze jak zwykle napisał Pan to co Panu wygodne!! Skandal i kręcenie faktami! W piśmie wyraźnie widać że dodatek jest identyczny jak ten który był uchwalony za poprzednika w 2010!!! Po drugie ustawa reguluje jego wysokość. Skoro będzie za 2015 pokażmy za ostatnie 10 lat, czy ktoś Panu nie pozwoli tego opublikować?

  0
  0
 5. Twoj komentarz oczekuje na moderacje pisze:

  A ile dają dodatków w urzedzie marszałkowskim?

  0
  0
 6. Trener pisze:

  Dodatek ustalony za poprzednika. Redaktor strzelasz w stopę komuś dla kogo powstał ten portal aby mu pomóc.

  0
  0
  • Wrażliwy pisze:

   Z poprzednika chcecie zrobić wyrocznie! Co u was się wali to wina byłego wójta! Grupa niedorajdow za wszelką cenę opycha sobie kieszenie super kasa z wynagrodzenia ustalonego dla wójta i jego dworu, a cierpią tylko mieszkańcy! Z tym trzeba skończyć!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Fakty misiu. Poprzednik tak się ustawił, że teraz bez koryta żyć nie może. Pensja ustalona przez niego na jedną z najwyższych w kraju, dodatek też nie omieszkal ustalić. Znalazł sobie od koleżanki z pracy, której też brakuje dojnej krowy sługusa za kasę, ale do prowadzenia takiej kampani trzeba mieć ciut oleju w głowie.

   0
   0
  • Anna Misiak pisze:

   i dobrze ci tutaj ludzie piszą: Kłamiesz. Nigdy jako skarbnik nie miałam takich dodatków i nie ustalił ich poprzedni wójt. Jak już chcesz się koniecznie szmacić na tym forum to z sensem. Nie odpisuj bo nie zasługujesz na moją odpowiedź. Prostuję tylko dla ludzi twoje kolejne kłamstwo.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Pisałem o dodatku dla wójta Pani Anno, o Pani nie wspominajac. Redaktor nie może napisać o poprzednika bo ma inne cele, więc zostają już tylko domysły.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   I napisałem prawdę. Wszystko jest w piśmie, a nie w pogrubionym druku osoby która uważa się za niezależnego dziennikarza. W mojej opinii szmaci się (tak to Pani nazwała) poprzedni obóz rządzący, bo co sie tutaj wypisuje to skandal!!

   0
   0
 7. Ziomal pisze:

  Ludzie bez wiedzy pomysłu i honoru rządzą ta gmina i mogą sobie pobierać ile chcą doja i doja i żadnych efektów krowa chociaż mleko da a Ci nic ni inwestycji ni inicjatywy o damokrytyce nie wspomnę poprostu proste chłopy nawet bez pluga bo ten to trzeba ostro pociągnąć

  0
  0
  • Tubylec pisze:

   W przytulaniu kasy nie mają umiaru i nikt im nie dorówna ( najwyższa pensja w kraju otrzymywana przez Zurka). Pracy na rzecz mieszkańców tyle co kot napłacze! Leserstwo i cwaniactwo dostało się do władzy i tylko jest profanacja gminy. Takich złych czasów jeszcze nie było w gminie! Gmino Konopiska dokąd zmierzasz??????

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Znów dostaliście szablon z Marszałkowskiego? Ehhh… Widać gołym okiem. Piszcie tak, piszcie… Tylko sobie tym strzelacie w stopę.

   0
   0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Już Ci raz pisałem, przeczytaj co to jest szablon,nie czytaj gołym okiem bo widzisz co innego niż napisane. Niby taki bystrzak z Ciebie a nie odróżniasz szablonu od stylu pisania.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Styl pisania tak, jest ten sam bo wasz Pan z Kopalni wysyła wszystkim co mają pisać.

   0
   0
 9. Franek pisze:

  Ile razy durniu trzeba ci pisać że nikt mi nie wysyła żadnego szablonu?!

  0
  0
 10. Górniak Stanisław pisze:

  Z hutek jesteś i będziesz miernotą. Stylu się nie wysyła to specyficzne(wrodzone bądź wyuczone) nawyki każdego piszącego.
  To o czym piszesz to nazywa się treścią.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ooo polonista. Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce ale wytłumacz Panu. Pan z Kopalni, pisze wam teksty, w tym samy swoim miernym stylu (ciekawe czy tak samo wyglądały notatki w aktach).Teraz Pan potwierdza że pisze jedna osoba. Czyli całe forum to Pan, burmistrz, kioskarz, dwóch opłacanych trolli, redaktor( za darmo?) i ja, wasz idol:)

   0
   0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  Gdzie ja potwierdzam że pisze jedna osoba. Znów czytasz gołym okiem. Czyli widzisz to co chciałbyś aby było napisane. Nie martw się to nie choroba oczu tylko cecha manipulantów.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Napisał Pan że styl jest wrodzony albo wyuczony. Każdy wpis jest w tym samym stylu więc albo były wielkorzadca Konopisk wszystkich nauczył pisać notatki i rozdal szablon, albo pisze jedna osoba. To się nazywa logika Panie radny i czytanie ze zrozumieniem. Manipulacje znajdzie Pan pogrubiona czcionka.

   0
   0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  Ależ ty jesteś przepojony nienawiścią, aż czuć na odległość, jak cię to ciekawi to zapytaj. Ja jak chcę uzyskać informację to pytam u źródła. A ty snujesz jakieś dywagacje i przypuszczenia. I nie dyskryminuj innych którzy tu się wypowiadają.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pan nie widział nienawiści. Ja Pana nie znam, nie mogę Pana nienawidzić. Waszego Pana parę razy widziałem, ale jak ma odwagę to niech uczciwie napisze po co ten portal i kim jest i jaki jest jego cel. Na pisanie bredni i oczerniae władzy za wszystko jako bezstronny mieszkaniec zgodzić się nie mogę. Jesteście gorsi niż Po i Nowoczesna razem wzięci. Waszych herezji i tekstów pisanych szablonem nie da się czytać.Wy się sami dysryminujecie. Wasz Pan dostał namiary od koleżanki której ludzie tez nie wybrali i postanowił pobawić się w pisanie bloga. Pytam redaktora, ale brakuje mu odwagi aby odpisać. Ma za to odwagę usuwać posty które nie łamią regulaminu.

   0
   0
  • Gosia pisze:

   Panie Radny,jużtu Panu pisali,że szkoda pisania na tego idiotę. Pani Skarbnik mu napisała że to zwykła szmata co się zaprzedała żurkowi. Mnie tam nikt nic nie każe i nic nie pisze. Chciuałby ten…..!to zboczeniec i nie trzeba na niego zwracać uwagi choć widać ze dyźuruje 24 godziny.szmata.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ooo Gosia jaka kultura, prima sort. Dziwi mnie tylko że na koniec podpisałas się cytuję ” szmata”. Ile samokrytyki. A pani skarbnik, dobrze wie ile wójt dostał podwyżki, ile miał dodatków. Ale po co ma pisać o przyjacielu:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).