Bilety ulgowe PKS Częstochowa do końca marca

Urząd Gminy Konopiska, pod naciskiem Mieszkańców, uległ “szantażowi” PKS Częstochowa i uzgodnił z tym przewoźnikiem, że do końca marca będzie dopłacał do biletów ulgowych – dla emerytów i rencistów, dzieci (szkoła podstawowa i gimnazjum), radnych gminy i osób powyżej 75 lat.

Przypominam, że kilka dni temu, ze względu na nie zawarcie umowy, PKS Częstochowa poinformował o zawieszeniu biletów ulgowych na terenie gminy Konopiska. Miało to związek z zapowiedziami gminy o uruchomieniu nowego transportu gminnego z firmą GTV BUS.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

18 odpowiedzi na “Bilety ulgowe PKS Częstochowa do końca marca”

 1. Paweł Nowak pisze:

  teraz żurek powinien wrócić do pks PO CO NAM GTV??????????????

  0
  0
 2. Paradoks pisze:

  widać jednak Żurek czyta wypowiedzi ludzi na tym forum?!

  0
  0
 3. Studentka pisze:

  To jest gruba przesada chyba gorszego wójta nie było… wszystkie gminy potrafią sobie poradzić z dowozami A tradycyjnie gmina Konopiska nie.. Jestem pracująca studentka z Hutek i jestem załamana dojazdami i tym co robi wójt z naszą gminą

  0
  0
 4. Wyborca pisze:

  kiedy będzie nowy rozkład pksu?

  0
  0
  • Cyc pisze:

   Będzie po 1.04. Będziesz mieć jeden kurs w weekend i liczyć że inne kursy w tygodniu nie wypadną.

   0
   0
  • iMieszkanka Konopisk pisze:

   Tak to jest byc mieszkana Konopisk wstyd mi ze tu mieszkam inne miejscowosci potrafily dogadac sie z pks…Zenada

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Cyc, to nie jest nic śmiesznego.

  0
  0
  • Cyc pisze:

   Nie pisze ze to śmieszne. Mnie śmieszą ludzie którzy wierzą w możliwości PKS. Mimo że kursy były dotowane przez gminy to i tak PKS nie był w stanie wywiązać sie z umów. GTV może nie jest idealny ale to jedyna alternatywa jaka być może jest obecnie. Dla tych którzy uważają że MPK rzuciłby piękne nowe autobusy do Konopisk zapraszam pod stadion Rakówa jak odbywa się mecz piłki nożnej. Takimi byśmy podróżowali. Uważam że trzeba dać szansę i ewentualnie potem się wściekać.

   0
   0
  • Cyc pisze:

   Dodatkowo smieszy mnie Gąsiorski który pisze o niesprawdzonych faktach. PKS nigdy się nie wycofał z biletów ulgowych a ten…. z Cisia już artykuł publikuje.

   0
   0
  • Cyc pisze:

   Gąsiorski zawsze piszesz ze wygrałeś z wójtem w sądzie. Może teraz napiszesz że ostatnia sprawę przegrałeś. Może trochę pokory. Może jaki wyrok zapadł.?

   0
   0
  • cycek pisze:

   Toto nic dobrego dla gminy nie zrobiło. W tv orion mówi, że będzie kandydował na wójta na nastepną kadencje. Nawet nie umie się doliczyc ile kasy z funduszy unijnych pozyskał dla gminy. Wydaje mu sie ze 10 milionów. Totalna bzdura , pięciokrotnie zawyzył kwotę jaką pozyskała gmina pod jego rzadami. Serwis samorządowy pap podaje ile samorzady pozyskały kasy w tej kadencji i GMINA KONOPISKA za Żurka Pozyskała 2,1 miliona złotych. Cieniarz!!!! Jedyne co mu wychodzi to 200 tys. złotych , ktore zaraz na początku kadencji kazał sobie naliczyć taka ogromną pensje!!!!!! Taki wójt to kompromitacja gminy.

   0
   0
  • Waldek pisze:

   200tys naliczył sobie Socha. Nie mąć.

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   jakie 200 tys.? daj link

   0
   0
 6. Alek pisze:

  Waldek nie myślami że z ciebie jest taki tępak!!!
  Socha to zarabiał grosze w stosunku do Żurka !

  0
  0
  • Basia pisze:

   Alek, nawet gdyby Socha zarabiał tyle, a nie zarabiał, to przynajmniej wiadomo było za co. Inwestycje w każdej wiosce, wszędzie coś robił, pozyskiwał pieniądze z unii duże i małe, na drogi i dla szkół, na kanalizację i dla przedszkolaków, wszędzie się coś działo. A ten tylko stęka…nawet trudno zrozumieć o co mu chodzi.

   0
   0
 7. mieszkanka pisze:

  urząd uległ naciskom mieszkańców, a nie żadnemu szantażowi PKS-u!. a do Cyca, to pan Gąsiorski opublikował pismo PKS-u ! ty naprawdę nie umiesz czytać.

  0
  0
 8. Gosia pisze:

  My mieszkancy Konopisk i Aleksandrii chcemy pks a. nie gtv bus. Nie chcemy smiesznych i niedorzecznych przesiadek. Apelujemy o nieusuwanie kursow

  0
  0
 9. Wioletaa pisze:

  Chcemy powrotu pks!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).