Biesiady nie będzie. Będą Gminne Dożynki!

Pamiętacie styczniową biesiadę gminną w Hutkach, która kosztowała Mieszkańców blisko 22 000 zł? Organizatorem spotkania był wtedy Jerzy Żurek. Sprawą zainteresowały się ogólnopolskie media. Impreza odbyła się zamiast zeszłorocznych dożynek, a udział w niej wzięli goście zaproszeni przez Wójta.

Wtedy zaproszonych przywitały suto zastawione stoły. Obecnym na spotkaniu podano do wyboru m.in.: dwie zupy, kilka rodzajów dań mięsnych ciepłych, w tym na przykład wieprzowinę, drób, kilka rodzajów zimnych przekąsek i dodatków, surówki i warzywa, tort i ciasta, owoce oraz napoje – za sam catering Gmina zapłaciła 15 542, 20 zł!

Przykro mi, podobno w tym roku biesiady nie będzie. Ale będą za to gminne dożynki.

Ma być za to specjalny namiot wynajęty przez gminę za co najmniej kilka, jak nie kilkanaście tysięcy dla gości VIP.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

21 odpowiedzi na “Biesiady nie będzie. Będą Gminne Dożynki!”

 1. Izolbu pisze:

  pewnie pseudovipy od żurka zalamani. Nie bedzie chlanska za nasze eh

  0
  0
 2. Mieecio pisze:

  i znów ciśnie się na usta powiedzonko “jaki pan taki kram”. Chpciaż jak dla mnie ,że nie będzie biesiady to nie takie złe rozwiązanie.

  0
  0
 3. Jacek Wygwirzek pisze:

  A o co chodzi z tym namiotem?

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Namiot, menu i imprezka dla wybranych tak jak za poprzedniej wladzy-zadnej zmiany nie widze:) Moze pare nowych osob przy stole.

   0
   0
 4. z Hutek pisze:

  No to ten namiot bedzie teraz dla pozostałych mieszkańców którzy nie biesiadowali. Ludzie bawmy się hura Dożynki.

  0
  0
 5. Jacek Wygwirzek pisze:

  Czyli będą tam też ośmiorniczki i drogie alkohole dla mieszkańców?

  0
  0
 6. dd pisze:

  pewnie tak ale tylko dla wybranych

  0
  0
 7. Kamil pisze:

  jak na tradycyjny, zasłużony (obfitość plonów!) to ni ma, jak na wyżerkę kolesiów to było!

  0
  0
 8. Ekonom pisze:

  Wójt stąpa jak ślepy po rozrzazonym węglu. Robi to bez składu i ładu, typowe dla tego pana!

  0
  0
 9. Podczaszy pisze:

  Ten wójt nadaje się tylko do natychmiastowego odejścia. Wtopa za wtopą , nadziei na normalność – ZERO. Tylko koszty i mielenie kasą gminną, bez żadnej odpowiedzialności.

  0
  0
 10. Radny pisze:

  Szykuje się znów promocja wójta za naszą kasę! Szkoda ,że te pieniądze nie potrfi przeznaczyć na dzieci w szkolach !!!

  0
  0
 11. Jacek Wygwirzek pisze:

  Zabiera także nauczycielom…

  0
  0
 12. Woźny pisze:

  Nauczyciele juz zbierają siły i fora że dwora! Takie podziękowanie należy się!!!

  0
  0
 13. Stefan pisze:

  Piekny “artykul”. Teraz to juz kazdy postronny mieszkaniec ktory odwiedzi tego bloga zorientuje sie jaki jest cel publikacji tutaj wpisow. Lud tego nie kupi. Widze ze loza szydercow caly czas taka sama. Wojt naprawde powinien Wam zaplacic za darmowa promocje, bo czyms takim tylko zwiekszacie jego wiarygodnosc:) naprawde strzal w stope. Oj szefunio nie bedzie zadowolony.

  0
  0
 14. Stefa pisze:

  Pięknie to mało powiedziane, to wspaniały pomysł na pokazanie jaką mamy władzę! Smiechu warte to całe opluwanie i negowanie przez reprezentanta wójta rzeczowej krytyki. Prawdy nie da się zmazać !!! To,ze wójta mamy jakiego mamy- slabiutkiego, to wynik obecnej sytuacji. Zpiasku bicza nie upleciesz a z slabeusza nie zrobisz wodza ! I to na tyle w sprawie!

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Widze taktyke podszywania pod moj nick, smialo:) Wojta wybrali wyborcy i rzadzi. Jak rzadzi to ocenia kolejne wybory. Wam brak odwagi zeby przeprowadzic referendum bo sie boicie ze ono tylko potwierdzi wybor mieszkancow. Ja nie jestem reprezentantem wojta, po prostu nienawidze obludy.

   0
   0
 15. Stefan pisze:

  Polecam w ogole zerknac w zakladki. Wiekszosc pusta. Malo artykulow o wydarzeniach w gminie- zawody jezdzieckie, strazackie itp itd. Brak informacji jakie sekcje wznawiaja we wrzesniu dzialalnosc w ramach GCKIR. Bohater jest jeden- wojt- wiec zmiencie nazwe.

  0
  0
  • Mieecio pisze:

   za to duuużo jest na stronie urzędu!
   Najął se wócina bidny szczekacza aktualnie pod nickiem Stefan i siedzi przed kompem i pyskuje! Chaotycznie, często – nomen omen – jak na wielkim kacu, byle dużo hałasu! i myśli bidok że ludziom zamydli oczy jak i jego pryncypał.
   Cóż, wyniki sportowe trudno komentować czy w nieskończoność dyskutować. Sam zresztą tego nie robisz!
   Pyskujesz tylko tam gdzie trzeba bronić nieudacznika!bo do tego się nająłeś.
   Śmieszne jest to twoje zacietrzewienie i chaotyczne, niesborne bronienie tego gostka.

   Ale jedno ci Stefciu powiem – obrażasz mieszkańców Konopisk, że pójdą na lep twoich pyskówek.
   Pan Radny Górniak jako jedyny Radny ma odwagę się wypowiedzieć i to pod własnym nazwiskiem. Czapki z głów! Reszta radnych podkuliła ogony i cichutko siedzi byle dotrwać do końca kadencji i brać pieniążki.
   Mało tego – Pan Radny Górniak, a w ślad za tym Redaktor strony (swojej własnej!)KAŻDY temat tu poruszany dokumentuje i uzasadnia, w przeciwieństwie do twojego hauhau.
   Ludzie w Konopiskach są mądrzy i potrafią myśleć sami. Umieją czytać ze zrozumieniem. Poza tym – WIDZĄ!
   Widzą te ogromne sukcesy nieudacznika. urka, widzą te inwestycje, te bale, hulanki i swawole, widzą zatrudnianie coraz to nowych “swoich” za ich podatki, widzą i słyszą cham,skie odzywki, itd.
   Nic nie da twoje hauhau.

   0
   0
  • Stefa pisze:

   Co się dziwisz , wójta tylko na tyle stać. Niech z honorem opuści plac gry, bo z tej mąki chleba nie będzie!!!

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Tak tak. Swojej strony. Poziom Twojej wypowiedzi i inwektywy swiadcza o Tobie. Ja nie psykuje a wyrazam swoje zdanie. Inne niz Wasze. W jednym z watkow pisalem o referendum. Ktos odpisal ze jest inny plan. Na pewno inny, robienie tutaj kampanii ale ludzie tego nie kupia:)

   0
   0
 16. antek pisze:

  Dawno tu nie bylem. Wszelkie komentarze prowadza do nikad. Wojt robi co chce za moje pieniadze. Radni zalatwiaja swoje sprawy rownierz za moje pieniadze. Zascianek eropy. Zero odpowiedzialnosci zero konsekwencji. Gmina rzadzi SB przy pomocy ZSl i Sil specjajlnych.Najpierw do ksiedza a potem do wladzy.Pan dyner ubabrany w pierwszym szeregu do medali. Gdzie jest zdanie kosciola.prosze zajac stanowisko.Pan Dyner to czlowiek z poprzedniej epoki .Co na to ks. proboszvcz. Teraz w kwesti Lotu. Jak wam nie wstyd Powinniscie sie wszyscy wyporowadzig sie z Konopisk. Jak mozecie spojrzec w oczy p.Krukowi p. Atlasikowi p. Banasikowi. POdewtalisci e tradycje Jestescie wyzuci z uczuc Jedno wielke szambo Historia wyda wam rachunek

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).