Biblioteka przygotuje do szkoły

Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach organizuje zajęcia dla najmłodszych. 22 sierpnia odbędą się zajęcia z techniki zapamiętywania, 23 sierpnia z technik ułatwiających naukę języków obcych, a 24 sierpnia “mapa myśli”.

Szczegóły na grafice.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).