Bezrobocie w Konopiskach

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie podał najnowsze dane dotyczące sytuacji na lokalnym rynku pracy w styczniu 2016 roku.

Wzrost  liczby  bezrobotnych  wystąpił  we  wszystkich  gminach  powiatu częstochowskiego, z tego: Mykanów o 62 osoby, Blachownia o 40, Poczesna o 39,  Kłomnice  o  35,  Konopiska  o  24,  Dąbrowa  Zielona i Kamienica Polska po 23, Mstów o 22, Olsztyn o 21, Koniecpol, Kruszyna, Lelów i Przyrów po 17, Rędziny o 15, Janów o 5, Starcza o 2.

bezr_cr

POŚREDNICTWO PRACY
Wolne miejsca pracy i miejsca aktywizacji zawodowej. W  styczniu  2016  r.  pracodawcy  z  Częstochowy  i  powiatu  częstochowskiego zgłosili  do  PUP  276  wolnych  miejsc  pracy  i  miejsc  aktywizacji  zawodowej. Najwięcej,  bo  213  wolnych  miejsc  zgłoszono  z  terenu  Częstochowy  oraz z  gmin:  Kłomnice  –  15,  Mykanów  –  11,  poczesna  –  9,  Olsztyn  –  8.

zródło : PUP w Częstochowie

zródło : PUP w CzęstochowieKategorie:

4 odpowiedzi na “Bezrobocie w Konopiskach”

 1. Madzia pisze:

  Pierwsze żniwa rządów PIS

  0
  0
 2. Montażysta pisze:

  U Miedzinskiego sa przyjęcia

  0
  0
 3. Leszek pisze:

  Nie polecam.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).