Bezradni radni powiatowi!

Mieczysław Chudzik to prawdziwy lider radnych powiatowym z naszego okręgu. Chudzik w całym 2016 roku złożył aż pięć wniosków/interpelacji. Na drugim miejscu uplasował się radny z Blachowni – Janusz Przybylski (trzy interpelacje/wnioski – jeden dotyczył braku dostarczenia na czas materiałów na sesję).

Pozostali radni chyba tylko przesiedzieli sesje. Grzegorz Dyner i Wojciech Socha w 2016 roku nie złożyli żadnego wniosku!

Za swoją pracę wspomnieni radni biorą od 17 do 30 tys. zł rocznie (dane na podstawie oświadczeń majątkowych za 2015 rok).

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

30 odpowiedzi na “Bezradni radni powiatowi!”

 1. Psychiatra pisze:

  I tu potwierdziło się że reklama agencji i noclegów u Dynera była załatwiana “na gębę” , bo jak widać radny wniosków nie potrafi pisać ! Straszny wstyd . Kasa się liczy KASA!

  1
  0
  • z hutek pisze:

   Radny Socha też śpioch! Chyba pierwsza i ostatnia kadencja tego Pana. Zresztą takich ludzi nam nie potrzeba!

   1
   1
 2. Paweł Nowak pisze:

  po co ci panowie są radnymi?

  0
  0
 3. bluecafe pisze:

  ciekawe jak to wygląda w gminie konopiska?

  0
  0
 4. Paweł Nowak pisze:

  pewnie znacznie gorzej chyba tylko radny Górniak się udziela

  0
  0
 5. Gal anonim pisze:

  W czym problem zmienić radnych?

  0
  0
 6. Paweł Nowak pisze:

  Nie da się, trzeba czekać do wyborów.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zbierzcie podpisy i zróbcie referendum. Odwołajcie wójta… Aaa zapomniałem, ludzie go popierają bo poprzedników mieli dość!

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Po co chciałbyś go odwoływać? Przecież z każdym dniem on coraz bardziej się pogrąża.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe.. Rośnie w siłę.dzieki bzdurom jakie redaktorek tu wypisuje i waszym “inteligentnym” propagandowy bełkotem. Muszę was zmartwic ale.miejsce byłych tajnych współpracowników SB nie jest na stanowisku wójta, dlatego zostaje wam tylko płacz:)

   0
   0
 7. z hutek pisze:

  A tak w ogóle to co to za myśliciel na zdjęciu? Można z tego zrobić dobrego mema :) chyba myśli co będzie na obiad!:)

  0
  0
  • Zosia pisze:

   Myśli jak skasować tą kanalie z hutek

   1
   0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Macie koszmary? Nocne moczenie? Agentowi przestał śnić się Jaruzelski który odznacza go za służbę reżimowi a zacząłem się śnić ja?

   0
   0
 8. Kazik pisze:

  Twoja morda mogłaby tylko przypominać szambo . Takiego glupola wyhodował sobie Żurek za nasze podatki i nim szczuje!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Kaziu, mnie nikt nie hodowla i z Zurkiem nie mam i nie chce mieć nic wspólnego! Zostanę wojtem, później posłem a na koniec prezydentem!!!! Śnie wam się po nocach? Mieliście robić taki piękny hejtu, taka ładna kampanie a tu znalazł się ktoś kto myśli.

   0
   0
  • Jankiel pisze:

   Ile płaci ci wójt Żurek za te obelgi w stosunku do jego poprzednika?
   Teraz wiadomo gdzie rozchodzą się gminne pieniądze!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Obelgi? Prawda o nim to obelgi? To już wiemy jaki był poprzednik skoro prawda jest obelga! Odwrocmy może pytanie- czy poprzednik komuś płaci za hejtowanie obecnej władzy?

   0
   0
 9. Gosia pisze:

  Zosia, jak skasuje tę kanalię z hutek to mało kto na tym forum zostanie! Coraz częściej większość odpowiedzi pod każdym tematem – choć nie na temat, to jego! Nawet nie zauważył, że wiele osób po prostu przestało pisać, albo olewa jego wypociny. Jemu się płyta zacięła i można w ciemno przewidzieć co napisze. Po co czytać te jego idiotyzmy? Ma pewnie płacone albo obiecany stołek to wypisuje głupoty. Jego wpisy świadczą o nim.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bardzo dobrze że nie piszecie- kampania sbeckiej agentury to strata czasu i pieniędzy! Zosia cwaniakujesz że skasowanie, a chcesz żeby Cię w kajdanki wyprowadzili? Może Zosia to np. Wojtuś, taki wrażliwy na prawdę która go otacza?

   0
   0
 10. Gosia pisze:

  o godzinie 8.00 rano już zanietrzeźwiony?czy jeszcze wczorajszy? Co ten głupek pisze do Zosi, bez sensu zupełnie, niegramatycznie, no i oczywiście jak zawsze na swój dyżurny temat.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe.. Oj Gosia. Widzę że macie jakiś problem z alkoholem:) wasz Pan to wiem że z rozpaczy jest w cugu, ale czy wy też zmagacie się z tym problemem?

   0
   0
 11. Gosia pisze:

  po pierwsze głupku nawiedzony, ja nie mam żadnego pana, nawet o mężu tak nie mówię. A jeśli jak zwykle chory na umyśle człowieku piszesz o poprzednim wójcie, to chyba nikt we wsi nie widział Go “w cugu” jak to piszesz sądząc po sobie. Żałosny jesteś klownie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mnie też w cugu nie widzialas, a wmawiasz mi picie alkoholu. Ja pisałem o poprzednim Wojcie? Nie! Ale ludzie gadają że po utracie władzy dzieją się z nim różne rzeczy. Podobno nawet niektórzy podtrzymują go na duchu klepiac po plecach i czule, z rozzewnieniem witając w sklepie. Mnie też brakowałoby 150 000! A czy masz Pana!? Oczywiste- przecież psu nie robicie tutaj kampanii.

   0
   0
 12. Jasiu pisze:

  Ile masz płacone za te wieści i ciągle opisywanie poprzedniego wójta? Choćby twój pan na głowie stawał ,to i tak zostanie kombinatorem dla 200 tys. Zł – zero wysiłku na rzecz gminy! Jedyne co mu wychodzi to opluwanie poprzez płatnego slugusa na tym forum ! Za 600 dni czas przyjdzie się pożegnać ! Będzie słychać płacz na całą gminę przez tego z hutek! Wystarczy aby to jedno się spełniło!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pisałem wam że walczę o prawdę. Denerwuje mnie hipokryzja kogoś, komu brakuje koryta i na siłę próbuje wsadzić tam swój…. Na dodatek wykorzystując do tego miłośnika filmów przyrodniczych. Ten portal jest jak reżimowa Tvpis, a ja jestem jak TVN. W przyrodzie musi być równowaga. Nie zaprzecaliscie nigdy komu i dlaczego robicie tutaj kampanie wyborcza więc ktoś wasze brednie musi prostowac. O poklepywaniu po plecach to parę miesięcy temu pisał ktoś z waszego sztabu Wyborczego więc sam sobie nie wymyśliłem!

   0
   0
 13. Pan pisze:

  Ten z PO i jego kumple za tak krótki okres wystarczająco dali się poznać ! 200 tys. Za nic i kombinowanie co jeszcze spiepszyc w tej wsi! Kolesie też z tego torta muszą się nachapac! Oto do czego zdolni są ci z Konopisk ,,TVN,, Naczelny PR na siłę chce z lenia kryształową postać stworzyć ! Z tej mąki chleba nie było i nie będzie!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).