Bezradne Konopiska

Gdyby nie państwowe subwencje i dotacje, gmina Konopiska nie miałaby prawa istnieć! Według rankingu przygotowanego przez prof. Eugeniusza Sobczaka, Konopiska znalazły się na 1301. miejscu w Polsce pod względem samodzielności finansowej. Oznacza to, że 1300. samorządów radzi sobie lepiej od Konopisk!

To z pewnością nie jest powód do dumy i bardzo duży cios w rządzących włodarzy, którzy nie potrafią wypracować dochodów własnych. Źle się wyraziłem. Własne dochody potrafią wypracować, ale gminy już nie. Ogromne pieniądze pożera biurokracja, a szczególnie pensje najważniejszych osób w urzędzie.

Do dochodów własnych należą m.in. podatki lokalne: podatek od nieruchomości, rolny, leśny, od środków transportowych, czynności cywilnoprawnych, spadków i darowizn oraz podatek dochodowy płacony w postaci karty podatkowej, a także opłaty lokalne np. opłata skarbowa, targowa, miejscowa.

Jak pokazują dane pochodzące z rankingu, w 2015 r. 87 gmin w Polsce wyróżniało się wysoką samodzielnością finansową. Liderem pod tym względem została gmina wiejska Kleszczów, której dochody własne stanowiły 96,82 proc. budżetu. Jak na tym tle wypadły Konopiska? Beznadziejnie! Stosunek dochodów własnych Konopisk do dochodów budżetowych wynosi zaledwie 40,94 proc. Oznacza to, że bez pomocy państwa Konopiska nie dałyby rady przetrwać.

Pełny ranking dostępny jest TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

78 odpowiedzi na “Bezradne Konopiska”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Nie dość że nie potrafią wypracować, to jeszcze marnotrawią.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Na Pana dietę! Tyle kasy Pan dostaje a pożytku dla gminy nie widzę.

   0
   0
  • Druhu pisze:

   Z hutek ty po wójcie najdrożej kosztujesz gminę! Płacą Ci za nic , za obijanie się i za zaszywanie sobie ? i gdzieś ! Takich darmozjadów żurek po przyjmował na etaty, za nic nie odpowiadają i tylko medzą! Wiemy dlaczego w tej gminie nic nowego nie ma ! Zebrali projekty po poprzednikach i chcą dojechać do końca , przy okazji tylko dbają o swoje pensję , które gminę kosztują bagatela 0,5 miliona zlotych!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Po poprzedniku zebrali 16 mln długu i wstyd na całą Polskę, jak uciekał jak szczur z tonacego okrętu, w nieslawie, po wyroku sąd w Gliwicach, bo ukrywał swoją przeszłość. Był tak mocno wspawany w stołek że nie miał honoru i godności sam odejść.

   0
   0
  • raf pisze:

   a co to za ranking? ten Sobczak nie ma co robić na Politechnice Warszawskiej ( od kiedy tam administracja )więc tworzy chore algorytmy do “swoich” rankingów z dwójka magitrów i jednym doktorantem ( Owsiński jest na stażu )
   Jak wygrywa gmina Kleszczów z kasą od PGE to co to za ranking.
   Zróbcie zestawienie ile nieruchomości jest sprzedawane w gminie Konopiska – to będzie CIEKAWIE
   OSTANIA INFORMACJA O MAJĄTKU gminy JEST Z 2009 r.
   Wprawdzie na razie nie jest obowiązkowa, ale …

   0
   0
 2. Art pisze:

  Za chwile rankingi będzie przeprowadzać Pan Zbigniew zza płotu. Żenada – znów kiepska propaganda.

  0
  0
  • Jantos pisze:

   Gruby zbynio umie liczyć tylko w jedną stronę do Korzonka, i z broszką ustalać plany obrony nieudacznika! Na Kopalni nawet nie ma czasu w świetlicy z mieszkańcami się spotkać! Jedynie co ,to zebrać kasę z podatków bo tam mu skapnie 10% do kieszeni! Ten zakon od wójta to tylko tam jest ,gdzie jest kasa! I co mamy się dziwić ,że dla orkiestry nie ma kasy !!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Przez kilkanaście lat marnowane były gminne pieniądze na miernego wójta. Dobrze ze czas minął. On teraz pokazuje jaki jest małym człowiekiem. Jeśli macie po stracie władzy problemy z alkoholem, jedz do swojego Pana, niech Ci naleje stary opój:) imprezowa za naszą kasę to on potrafił perfekcyjnie na zamkniętych dla mieszkańców imprezach.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A na orkiestrę kasa jest. Wam było żal i koncert wam się nie podobał. Musiałby się wypowiedzieć prezes orkiestry jak poprzednicy obcieli kasę w ostatnich latach rządzenia. Może na książeczkę wyborcza potrzebowali:)

   0
   0
 3. z hutek pisze:

  I tak lepsze miejsce niż przez kilka ostatnich lat!

  0
  0
 4. Ktos pisze:

  Z hutek nieobecny ,nie ma kto negowac bo musiał niedorzecznik wojta pilnować! Konopiska niedługo jak tak pójdzie to będą na czele jak odwrócą tabele!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Są już na czele zadłużonych, bo poprzednik umiał liczyć tylko swoją pensje!! Doil nas jak krowę, było mu tyle mało że jak mu sąd udowodnił współpracę z SB to błagal radnych żeby go przy korycie zostawili!!! Taki zachlanny. Teraz kampania w tym brukowcu, ale ma z czego płacić.

   0
   0
  • widz pisze:

   Specjalista od nie wylewania za kołnierz musiał zatankować i teraz bierze sie do pisania, bo inaczej nieudacznik nie wypłaci za bezczynność na fejsie. Tak sie marnuje gminne pieniądze!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Widz, wasz Pan z żalu tanieje codziennie:) ale władza nie wróci:)

   0
   0
  • Ania pisze:

   Ktoś musi być chory , jeśli o 2 godzinie po północy pisze w obronie nieudacznika .Jak się leży na lenia na sali chorych , to z nudów i aby nieudacznik nie wstrzymał profitów takie niedorzecznosci się pisze ! Jest jeden co to jakimś generałom uslugiwał , a teraz juz nie broni generała tylko nieudacznika!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Na sali chorych? Wasz Pan wylądował w Lublincu ? Nie dziwię się, miał zadatki.

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  ty z hutek jesteś manipulantem i nim zostaniesz. moja dieta to 550 zł to 0,033% pensji wójta, moja dieta nie jest wynagrodzeniem. A o pożytku zdecydują moi wyborcy nie ty kłamco i mącicielu. Może zaprzeczysz że Wójt nie marnotrawi pieniędzy podatników? Zacytuję zdanie z odpowiedzi wójta z dnia 16.01.2016r.na moją interpelację.: Gmina nie przewiduje karczowania pni, natomiast w ramach prac publicznych wykonywanych przez pracowników gospodarczych Urzędu Gminy pnie zostaną oczyszczone a korzenie w miarę możliwości wycięte. Dotyczy to drogi Rększowice Hutki. Te roboty winny być wykonane w ramach przetargu z pieniędzy przeciwpowodziowych Ministerstwa Administracji i cyfryzacji. Więc nie nadymaj się
  bo to również z Twoich podatków poszło.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja też.jestem wyborca! Uważam jako wyborca a mam.prawo że każdy radny, poseł i senator to ludzie którzy nic nie robia:) uważam że dostaje Pan 550 zł za dużo a funkcja radnego powinna być społeczna. Skoro miał Pan problemy z paniami to trzeba było zakazać rękawy i jako radny w czynie społecznym to zrobić. Pan woli być gwiazda na forum i “robić kampanie” człowiekowi który uciekał z gminy bo po wyroku sądu musiał odejść!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A jeszcze jedno, manipulantem niech pan nazywa swoich pomagierow i siebie piszącego z kilku nickow!:) ja wam prawdę w oczy pisze i to was boli!

   0
   0
 6. Janusz pisze:

  Zhutek nauczyli cię manipulować przekazem informacji jak byłeś u generała, obecnie za grube pieniądze świadczysz usługi nieudacznikowi! Tam wyleciales bo się nie sprawdziłeś a tu chcesz mącić aby obronić wysokie wydatki na pensję ( 0,5miliona) za obijanie i opijanie się zakonu nieudacznika!

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  porąbańcu jeden to polecenie prześlij do swojego pryncypała, wyraźnie Ci napisałem że to zostało zapłacone a nie wykonane. Tak rządzi twój mocodawca, jeśli Ci to odpowiada aby twoje podatki szły na marne to płacz i płać, bo ja nigdy nie zgodzę się na wykorzystywanie mieszkańców naszej gminy. Zawsze to będę piętnował i nagłaśniał.

  0
  0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek nic mnie nie boli z wyjątkiem złej gospodarki Gminą. I nawet gdybym pisał z kilku nicków zawsze napiszę prawdę, w przeciwieństwie do ciebie i twoich wydumanych teorii. A tobie guzik do tego, bo też piszesz z kilkunastu nicków.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pisząc z kilku nickow w jednym wątku manipuluje Pan tworząc przekonanie że kilka osób ma to zdanie co Pan! Porabanca niech pan szuka w rodzinie albo wśród członków spotkań u agenta. Jak poprzednia władza robiła sobie za nasze pieniądze imprezki to Pan się godzil na takie marnotrawstwo!!’ co festyn to poczęstunek dla VIP-ów. Wstyd.

   0
   0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Ty pajacu z hutek mnie nic nie boli a jeśli już to mam swoje sposoby, czuję się dobrze. Jak czytam twoje wypociny to mam ubaw po pachy . Pisz dalej, świetne teksty do kabaretu, szkoda tylko że dotyczą naszej Gminy.

  0
  0
 10. Alicja pisze:

  Skończyła się gala, zatankowales męskie perfumy ,a teraz musisz wypełnić nałożone przez nieudacznika zadania ,za to ci płaci gruba kasę ( z naszych podatków), duzo wyższą niż u generała! Tak się trwoni gminny grosz!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Gala? Nie startuje w Eurowizji. Wasz Pan może wystartować w TVN. Jest taki program Agent, ale w sumie jak na niego spojrzał to po buzi od razu będzie wiadomo że to on i nici z programu:)

   0
   0
  • widz pisze:

   Ty z hutek w gali to może i byś wystąpił ale w kategorii: tankowanie na umór, tylko już przekonałeś się ,że w poprzedniej pracy wykopano cie!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Człowieku ja mam pracę i nigdzie mnie nie wykopano. Macie kolejne urojenia? Wasz boss naprawdę się chyba w Lublincu zadekowal.

   0
   0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  Oskarżycielu bez pokrycia pokaż faktury na te imprezki. Wstyd to mieć wśród społeczności Konopisk takiego ćwoka jak Ty.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Radny Górniak, ja nie mam dostępu do gminy, ale.widzialem co się na festynach dzieje. Wyraził wasz pryncypal na scenę, powiedział co miał powiedzieć a później na hale na bankiet. I tak prawie za każdym razem. Panu to jakoś nie.przeszkadzalo bo siedział Pan przy tym samym stole?

   0
   0
 12. Mariolka pisze:

  Ty zhutek to z Lublińcem to mówisz z autopsji , bo jakiś czas nie było cię u nieudacznika! Zaszyli ci czy zaszyłeś sie!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mariolka, Stanisławie, Jerzy, nie wiem kto z was.ma dzisiaj dyżur i wali z 10 nickow, do Lublinca mi daleko, ale jak chcecie to mogę odwiedzić waszego Pana. Dajcie adres i numer lokalu:)

   0
   0
 13. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek podaj faktury za te imprezki. Ja podałem a ty klepiesz bez pokrycia. I nie pieprz głupot że nie masz dostępu do gminy . Każdy może wystąpić o udostępnienie informacji publicznej, a może się boisz? Klepać pod przykrywką łatwo,co? Tak postępują tchórze.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nooo ocenia Pan swoich kolegów jako tchórzy? Nie Trzeba faktur skoro imprezka była. Poza tym nie opłacam redaktora więc mi nie opublikuje faktur:)

   0
   0
 14. Górniak Stanisław pisze:

  Dobranoc, idę spać bo szkoda czasu na czczą dyskusję.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nooo tak. Prawda jest brutalna. Przehulane tyle kasy ale tutaj Pan nie interweniował. Smakowało chociaż za nasze pieniądze? Sam Pan kiedyś napisał na tym forum że poprzednik musiał gdzieś zapraszać gości. Mógł do domu. Zarabiał 150 000 stać go było. Wolał wydawać kasę podatników. Książeczkę o gminie za kasę podatników przygotował i jego kandydatka robiła kampanie wyborcza z jej wykorzystaniem. Tutaj to też nie marnotrawstwo!?

   0
   0
 15. pniok pisze:

  z hutek ty coś masz z wysłużonego psa milicyjnego , tylko alkohol nie pomaga trafic do celu !!!!

  0
  0
 16. Janusz pisze:

  Z hutek, z milicji na emeryturze to sami agenci, przy nieudaczniku jest ich dużo!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe..IPN ma inne zdanie. Jednemu osobnikowi w Gliwicach boleśnie sąd to udowodnił. Jacy wy jesteście miękkiej pupy. Wasz Pan co najwyżej wygra wybory na agenta roku, ale wojtem nie zostanie.

   0
   0
  • Jaga pisze:

   Z hutek ,ile ci płaci nieudacznik za bycie agentem ?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie zadaje się z waszym Panem ( nieudacznik i agent w jednym? Nie obrażaj go bo nie wypłaci ci kasy!) zastanawiam się czy wy naprawdę wierzycie że ta tania propaganda tworzona we współpracy z kimś kto nie potrafi sklecic artykułu będzie skuteczna? Ludzie się z was śmieją. Nawet wazelina spływająca z Króla kiosku wprost do koryta nie pomoże!

   0
   0
  • Jaga pisze:

   Zhutek, ten nieudacznik to płaci tobie za pisanie bzdur! Generał ci podziękował, to przyszedłeś lizać rękę nieudacznikowi! Widać , ze słabym jesteś specjalistą od PR! Dlatego u generała nie doczekales normalnej emerytury!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Byłem niedorzecznikiem, Jackiem, a teraz pomagierem generała. Może jednak wasz Pan ruszy mocniej głową, jak wytrzezwieje oczywiście za parę miesięcy, bo słabo mu idzie. Ew. Możecie nam zaaranżować spotkanie tam gdzie ostatnio ze zdobywca pullizera, gdy wręczył mu dole:) niech się wtedy uśmiecha mimo że wydaje kasę bo się fotki dziennikarzowi rozmazuja.

   0
   0
 17. Mag pisze:

  Z hutek , jaka kasę masz od nieudacznika za pisanie wkoło na około?

  0
  0
 18. Anielica pisze:

  Z hutek ,życzę ci wyzdrowienia i pisania prawdy!!!!

  0
  0
 19. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek skoro nie masz dowodów na imprezy to ich nie było. A twoje zdanie na ich temat to zwykłe urojenia. To tylko Twoje wymysły dotyczące imprezek , bez dowodów, aby dopiec poprzednikom,. Nie możesz nic udowodnić to wymyślasz bajki.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mam dowody- widziałem!!! Ludzie też widzieli i powiedzieli imprezowiczom dowidzenia w wyborach. Pan jest bezczelny bo pod jednym wątkiem sam Pan pisał że one musiały się odbyć bo wójt zapraszał gości! Nawet odwagi nie macie żeby się przyznać!

   0
   0
 20. Obiektywny pisze:

  Zhutek masz rację że obecny wójt to robi , aby tylko dać upust dla ludu , który go będzie popierał! Prostactwo i wykorzystywanie obiektów gminnych!

  0
  0
 21. Górniak Stanisław pisze:

  12 lat zabiegów o pozyskanie unijnych środków i żal że teraz ten dorobek zaprzepaszczono. A ty dalej powtarzasz to zaklęcie które nie działa. Nie mamy się do czego przyznawać. Bo nigdy nie organizowano imprez za 20tys zł, co może nieprawda.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe…. Panie Górniak, wstyd pisać takie brednie. Tak pozyskiwaliscie że gmina ma 16 mln długu i setki tysięcy odsetek do spłaty. Inwestować to trzeba z głową! I nic nie jest zaprzepaszczone, chyba że tęsknota do koryta.

   0
   0
 22. Górniak Stanisław pisze:

  Znów to samo jak idiota. jak byś nie wiedział że aby pozyskać pieniądze z zewnątrz trzeba mieć na wkład własny. A obecnie jak się nie inwestuje to przynajmniej należało by spłacać. Ja żadnego koryta w Gminie nie mam i nie mam takich pragnień. A co zostało zaprzepaszczone to niedawno Ci pisałem. Krótka pamięć?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   To co Pan wypisuje z pomagierami agenta jest niewiarygodne. Pan jest w mojej ocenie niewiarygodny. Służy Pan nie mieszkańcom a Panu S. Ale ten Pan już w tej gminie rządzić nie będzie. Tacy ludzie są nam niepotrzebnie!:)

   0
   0
 23. Asia pisze:

  Z hutek , nieudacznik pozyskuje tylko dla swojego zakonu (0,5 miliona) na pensję między innymi dla ciebie abyś tą przepitą pałą zagluszal prawdę o wyczynach nieudacznika! Licznik waszych zachowań ciągle bije nowe rekordy głupoty ! Nic wam tak dobrze nie wychodzi jak wyciąganie kasy gminnej na własne pensję!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   To musisz mieć pretensje do radnych, w większości tych z Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Sochy którzy za kadencji tegoż wójta podnieśli mu pensje do takich kwot:)

   0
   0
  • Asia pisze:

   Z hutek , to co piszesz to winien jest Broszka! A teraz Broszka z radą nieudacznikowi dali 200 tys . Złotych! O tobie też nie zapomniał nieudacznik dając ci pensję jak u generała! No i z czego ma ta gmina inwestować jak taka kasę puszcza się na przezarcie dla zakonu Nieudacznika!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Broszka dał a on jakoś wtedy nie protestował! Teraz pensja się nie zmieniła. Nie rób ludziom wody z mózgu!

   0
   0
  • Ktos pisze:

   Nieudacznik ma pensję (200 tys. Zł) i nikt mu w kraju niedorownuje, a gmina spada na leb i szyję ,bo inwestują tylko w pensję zakonu Nieudacznika ( 0,5 miliona na przezarcie dla paru osób w tym niedorzecznik). Taką władza !

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nikt wam w te brednie nie uwierzy. Ludzie widzieli jaka sitwą jesteście i dlatego już nie radzicie.

   0
   0
 24. jteresa pisze:

  Sasiek wstyd miałam oCiebie dobre zdanie ale teraz stracił pan w moich oczach czytajac pana wypowiedzi to przykre pan z siebie robi .Stasiu nie idz tą drogą . TY wiesz kto pisze pozdrawiam jeszcze znajoma

  0
  0
  • KOD pisze:

   Czy pani też z tego zakonu Nieudacznika? Gdyby radni działali zgodnie z przyslugujacymi im uprawnieniami , to takiej sytuacji jak obecnie jest w gminie nie było by, ale większość jest ubezwlasnowolniona przez miernote! Wytworzyła się sytuacja śmierdząca na kilometr!!!!

   0
   0
 25. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek ja w twojej ocenie zawsze będę niewiarygodny bo takie Twoje zadanie aby mnie deprecjonować.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pan niestety ma zadanie deprecjonowac wszystko co się dzieje w gminie! A ja mam prawo ocenić Pana jako radnego i ocena jest fatalna.

   0
   0
 26. Z gminy pisze:

  Z hutek jak by Radny został przewodniczącym rady to napewno byłby milutki dla władz. Ale jak już jest tylko radnym to trzeba jakis zwrócić na siebie uwagę.

  0
  0
 27. Trener pisze:

  A jakie miejsce miała Gmina w poprzednich latach?

  0
  0
 28. Ziomal pisze:

  Tragiczny ten poziom rozmowy szkoda tylko gminy że rządzą nią tacy ktetyni

  0
  0
 29. Asia pisze:

  Na sam widok tego pana z orderem na wstążce pewnie za zasługi mrozi krew w żyłach! Co to za gostek ? Super ta nasza rada prezentuje się!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Widzę że nawet z niepełnosprawnych się już śmiejecie? Cóż.. jaki Pan takie sługi. Wstydu nie macie.

   0
   0
  • A-z pisze:

   Nie jesteśmy debilami jak ty z hutek, wciskasz w nasze usta rzeczy nieprawdziwe! Nikt nie miał i nie ma działania skierowanego w niepełnosprawność osób w tym Pana Przewodniczacego działających w gminie ! Takie rzeczy może tylko wymyslec ten z propagandy generała!Te insynuacje tego palanta z hutek mają na celu pokazanie w krzywym zwierciadle osoby , które widzą co robi władza gminna! Pochlac w gminnym obiekcie u grubego Zbynia na Kopalni , utopić żale z tytułu nie dostania statuetki starosty na ostatniej gali! Tak hucznych i zakrapianych imprez dawno nie było w Salce Sołtysa w Kopalni! Wreszcie panisko zaczelo przyjmować i pełnić dyżur w swojej siedzibie! Tak wygląda władza z nieudacznikiem, niedorzecznikiem , grubym zbyniem, broszką i niebieskim podstarostą rodem z PRL -u! Ludzie obudźcie się !!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A-z chyba Ci się imprezy pomyliły. To wy na Kopalni czcicie burmistrza!:) wpis.mowi sam za siebie, piszecie o wyglądzie tego człowieka. Trzeba myśleć co się pisze, bo wszystko ma swoje granice. Fajnie ze napisałeś że wykaz WAM- tylko potwierdzam że macie swoją grupę wsparcia dla odciętego od władzy… Ludzie obudzcie się bo Ci którzy 12 lat rządzili tęsknią za władza, brakuje im dojnej krowy!

   0
   0
 30. Ktos pisze:

  Szantazysto z hutek ,kpisz z siebie czy z tych, co nie mają cywilnej odwagi i pod osłoną nocy imprezują do rana w przybytku sołtysa ! Trzeba być wyuczonym propagandzista z czasów PRL – u jak ty , i kota odwracać ogonem! Wszyscy widzą z kogo składa się obecna władza i co im najlepiej wychodzi- kasa,kasa dla siebie!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Otwórz słownik człowieku! Wiesz kto to jest szantazysta? To odwołanie sołtysa i niech burmistrz zostanie, kolejna kasa z naszych podatków do kieszeni. Gąsiora odwołali to na Kopalni dacie radę!

   0
   0
 31. Paulina Skowińska pisze:

  Piszecie tutaj nieprawdę ze były jakies imprezy w sobotę w na sali sołtysa do białego rana w Kopalni z tego co wiem to przewodniczący był na rozdaniu statułetek starosty bo widać na zdjęciach a późnej był na zabawie u emerytów i chyba był tam sołtys Kopalni .Piszący tutaj pod Nickiem Az jesteś osobą brakuje mi słów jak Cię nazwac piszesz ze nie masz nic przeciwko osobą niepełnosprawnym jednocześnie wyśmiewasz się z Prometeusa ze nie dostał statułetki i topią żale w alkoholu na KOPALNI .Zrząd Prometeusa powinien cię oskarzyc o kłamstwo Boga w sercu nie macie pisząc takie kłamstwa .Do tego poziomu się znizacie aby oczernić pogratulować poziomu dla waszego szefa z ul Małej

  0
  0
 32. Adaś pisze:

  Pani Skorwinska, nie mieszaj pojęć i nie wciskaj kłamstw! Wójt Żurek razem z tym z hutek są w stanie dać się ogolić aby tylko pokazać swoja osobę w aureoli świętości! Nic bardziej idiotycznego nie jest się w stanie wymyśleć! Żalosne i tępe głowy mają ci od wójta nieroba! Tak wygląda praca od podstaw w zakonie wójta Zurka i nieudacznika!

  0
  0
 33. Z gminy pisze:

  Niewiem skąd wy te wszystkie głupoty bierzecie, może na naradach w ksero. Wczoraj taki smutny był tam.pan S….

  0
  0
 34. Paulina Skowińska pisze:

  NIE WCISKAM KITU BYŁA I MPREZA W SOBOTĘ NA KOPALNI NIE BYŁO

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).